Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL50 SH K9s bluff4bet

• Lackoogcb
      Lackoogcb
      Black
      Regisztrált: 2008.04.16, Hozzászólások: 1.648
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Full Tilt
      SB ($50.25)
      BB ($51.50)
      UTG ($43)
      UTG+1 ($50.55)
      Hero ($78.60)
      BTN ($52.30)

Dealt to Hero 9:club: K:club:

fold, fold, Hero raises to $1.75, fold, SB raises to $5.75, fold, Hero raises to $14.15, SB calls $8.40

FLOP ($28.80) 9:diamond: A:heart: 5:diamond:

SB bets $12, Hero folds

SB wins $27.40

van itt ertelme folytatni?
      az arc reg, 8%os 3bettel
  • 7 válasz
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      nem folytatnám....

lehet ásza van és nema karja, hogy checkeljél

vagy kisebb párja, amivel blockbetel ez esetben rá kéne tolni....

hmmm jobban átgondolva...utólag nem lehet Ásza.... AK val pre all in megy AQ val meg nem fog OOP 4betet callolni

4betet nem callhat OOP ha reg most már úgy gondolom, hogy toljuk rá.... biztos ez blockb/fold
    • Csengele
      Csengele
      Black
      Regisztrált: 2007.07.31, Hozzászólások: 511
      Eredeti hozzászólás bmilk felhasználótól: nem folytatnám....

lehet ásza van és nema karja, hogy checkeljél

vagy kisebb párja, amivel blockbetel ez esetben rá kéne tolni....

hmmm jobban átgondolva...utólag nem lehet Ásza.... AK val pre all in megy AQ val meg nem fog OOP 4betet callolni

4betet nem callhat OOP ha reg most már úgy gondolom, hogy toljuk rá.... biztos ez blockb/fold
      Nem tolnám rá szerintem... Én nem hiszem, hogy itt ne callozhatna AK, vagy QQ+al oop...Van valami ilyen topic hogy 4bet calling range és hát ahogy emlékszem rá vagy tök air kb 10% vagy monster 90%....

Még azt tudom elképzelni talán, hogy ha lazább TT de inkább JJ-QQval jött be és most érdeklődik van-e A-d, lehet el tudná dobni necces, de inkább ráemelnék tudom, hogy committed leszel meg minden, de az erősebb és itt nem félek én FD-től... komolyan 4bet potba FD? van ilyen?:)
    • Csengele
      Csengele
      Black
      Regisztrált: 2007.07.31, Hozzászólások: 511
      De az a megérzésem, hogy itt lapja van kemény KK+ || min{QQ+} és trükközik csak mért OOP? lehet nem is olyan jó reg:]
    • Lackoogcb
      Lackoogcb
      Black
      4bet call rangeben rengetegszer van AK
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.173
      De az milyen szar jatek mar? nem jon le A v K es dobod az Ak-dat?:/ alapjaraton nem ertem miert calloznak 4betet emberek
    • Lackoogcb
      Lackoogcb
      Black
      felnek az AA, KK-tol, nem merik betenni, de eldobni nem akarjak, ezert call :D
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      nem hiba itt feladni, nem hiszem, hogy az arc bet/foldol a flopon, és rosszabb ellen meg nem kerül be.