Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL 2 FR - TT lefloppolt

• 666ggg
      666ggg
      Bronz
      Regisztrált: 2007.04.20, Hozzászólások: 1.602
      Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $2,25
      MP1:
      $5,61
      CO:
      $8,08

0,01/0,02 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with T:diamond: , T:spade:
      2 folds, MP1 calls $0,02, 2 folds, CO calls $0,02, 2 folds, Hero raises to $0,12, MP1 calls $0,10, CO calls $0,10.

Flop: ($0,37) T:club: , K:heart: , 9:club: (3 players)
      Hero bets $0,30, MP1 raises to $0,60, CO folds, Hero raises to $1,34, MP1 raises to $2,08, Hero raises to $2,13 (All-In), MP1 calls $0,05.

Turn: ($4,63) 8:spade:
      River: ($4,63) 6:club: (2 players)

Final Pot: $4,63

Results follow (highlight to see):
      Hero shows three of a kind, tens (Td Ts)
      MP1 shows a straight, king high (Js Qs)

MP1 wins with a straight, king high (Js Qs)

No comment.
      Még véletlenül se fordult meg a fejemben, hogy sora lehet.

2000 kézen belül egy 450BB mély völgy, az milyen? ( 0 BB/100-nál tartok a hónapban)
  • 4 válasz
    • Clapko
      Clapko
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.07, Hozzászólások: 431
      standard. Ha jól tudom, bármilyen flopon all-in lehet menni 100 BBvel, ha pockettal setteltél.

kívánom, hogy minél előbb vedd felfele az irányt.
    • stratibass
      stratibass
      Globális
      Regisztrált: 2007.10.24, Hozzászólások: 422
      a 3bet lehetett volna nagyobb is, ennek a szinte minraise-nek azt mondanám, hogy nincs sok értelme, ha nem így szopattam volna be egy viszonylag laza, szinte fish játékost a settemmel ma :s_evil:
      szóval bizonyos ellenfelek ellen működőképes tud lenni, ha hülyének nézeted magad, és ugyanúgy minraise-elsz mint ő :f_thumbsup:
      az már cooler, hogy így betalálta a flop, én AA-val szemben voltam akkor szerencsére
    • ingyenfrag
      ingyenfrag
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.06, Hozzászólások: 19.204
      szia
      flopon itt sokkal nagyobbat kell visszaemelni 1 körülire de akár nagyobbat is lehet

gyakorlatilag nutod van , KK szinte kizárt és egyetlen lap ami ver az a kész sor , de az ellen is van 35% od.. olyan gyakran lesz itt 2 pár 1 pár + sorhúzó, 1 pár + flöshúzó, combodraw kint, hogy nagyon bőven nyereséges lesz mindig flopon tönkremenni
    • 666ggg
      666ggg
      Bronz
      Regisztrált: 2007.04.20, Hozzászólások: 1.602
      Köszi!

@ Clapko

Felfele vagyok, völgy-et mondtam (ez U alakú, gleccser vájta), nem lejtőt ;)
      (Mert ugye van még V alakú, folyó vájta.)

Good luck Neked is!