NL25 Fr QQ

• Szonnya
      Szonnya
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.22, Hozzászólások: 219
      Party Poker No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) Hand History converter Courtesy of PokerZion.com

MP1 ($25)
      MP2 ($25)
      Hero ($26.34)
      Button ($4.07)
      SB ($22.90)
      BB ($6.66)
      UTG ($65.85)
      UTG+1 ($27.09)

Preflop: Hero is CO with Q:spade: , Q:club: .
      UTG calls $0.25, UTG+1 calls $0.25, 2 folds, Hero raises to $1.5, 3 folds, UTG calls $1.25, UTG+1 folds.

Flop: ($3.60) 2:diamond: , J:club: , 4:diamond: (2 players)
      UTG checks, Hero bets $2.25, UTG calls $2.25.

Turn: ($8.10) J:heart: (2 players)
      UTG checks, Hero checks.

River: ($8.10) 7:heart: (2 players)
      UTG bets $7.7, Hero ?

Final Pot: $23.50

Mivel kis nézetben nem volt normálisan elrendezhető PT, ezért kilőttem. Ellenről jóformán semmilyen info sem volt, de igen aktív volt egész végig. Kb 10 leosztás mehetett le az asztalnál.
  • 7 válasz
    • Zol19
      Zol19
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.27, Hozzászólások: 10.900
      A line-od gyengének tűnik az ellenfél szemszögéből, szóval call.
      Amúgy a turn én itt ismeretlen ellen inkább bet/foldolnám 5.5-6$-ig.
    • Csengele
      Csengele
      Black
      Regisztrált: 2007.07.31, Hozzászólások: 511
      Nekem tetszik a lined... Turn játék alapjai cikk:)
      Nem látok igazából kinn húzót, minek emelni? Gondolkodjunk:
      Lejött még egy J, könnyen lehet hogy van a rangebe Jx és ezzel callolt flopon... Soha nem dobná el turnon, minek választod ki? Én nem hiszem read hiányába itt PP-vel tovább callozna turnon ( 55-TT) elcheckeled, hogy egy blöfföt esetleg elkapjál vagy hogy egy vékonyabb valuebeted jobban megadják... Sztem tök jó. Remélem, nem dobtad el: ) A betsizeból is úgy gondolom, hogy riveren jobb vagy...

Útólag átgondolva, de már nem veszem ki, kint van húzó ok, de akkor is inkább potcontroll és így hogy besült az FD vagy akár SD is, sima call... tartom magam még mindig első verziómhoz:]

Zol19: Emelsz akkor turnon 7-8 dollárt ugye? Akkor ezzel valszeg nem folytatja már draw, remélhetőleg, Jx ugye lehet ránk pushol, vagy csak call és riveren ha emel, megint nehezebb a döntés, ha nem emel, akkor ugye chb, mert már nem nyerünk értéket valszeg semmiből, és reraise allint nem igen adnánk... De ha csak turn check, akkor egyrészt az a 7-8 dollár nem veszik el, amikor rosszabbak vagyunk turnon és betünket megadják, másrészt plusszba jöhet a blöfftől
      7-8...

Kicsit körülményesen irtam le, de ha kell dobok rá egy EV egyenletet, és sztem plusszosabb a chb turn call river játék nem calling station ellen persze mint turn bet/fold river chb... Bár kissé határeset de talán 1. line jobban tetszik...
    • Zol19
      Zol19
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.27, Hozzászólások: 10.900
      Én nem 7-8$-t írtam, hanem 5.5-6-ot.
      Egy közepes pp-vel ennyit még megadhat, plusz így egy FD sem kap ingyen kártyát.

De ha csak turn check, akkor egyrészt az a 7-8 dollár nem veszik el, amikor rosszabbak vagyunk

Ha rosszabbak vagyunk akkor ígyis-úgyis elvész az a 7-8$, mert riveren nyilván meg fogunk adni, ha a turnt checkeltük.
      Nekem azért tetszik jobban a bet/fold turn, mert nem lehetünk biztosak, hogy az ellenfél blöffölni fog egy busted drawt a riveren.
      Persze ez a line sem rossz, ha valószínű, hogy képes még a riveren blöffölni.
    • Szonnya
      Szonnya
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.22, Hozzászólások: 219
      Party Poker No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) Hand History converter Courtesy of PokerZion.com

saw flop|saw showdown

MP1 ($25)
      MP2 ($25)
      Hero ($26.34)
      Button ($4.07)
      SB ($22.90)
      BB ($6.66)
      UTG ($65.85)
      UTG+1 ($27.09)

Preflop: Hero is CO with Q:spade: , Q:club: .
      UTG calls $0.25, UTG+1 calls $0.25, 2 folds, Hero raises to $1.5, 3 folds, UTG calls $1.25, UTG+1 folds.

Flop: ($3.60) 2:diamond: , J:club: , 4:diamond: (2 players)
      UTG checks, Hero bets $2.25, UTG calls $2.25.

Turn: ($8.10) J:heart: (2 players)
      UTG checks, Hero checks.

River: ($8.10) 7:heart: (2 players)
      UTG bets $7.7, Hero calls $7.70.

Final Pot: $23.50

Results in white below:
      UTG has 3h 6h (one pair, jacks).
      Hero has Qs Qc (two pair, queens and jacks).
      Outcome: Hero wins $23.50.

Szerencsére nem Jxbe botlottam. :f_thumbsup:
    • Csengele
      Csengele
      Black
      Regisztrált: 2007.07.31, Hozzászólások: 511
      [quote][i]

Zol19: Emelsz akkor turnon 7-8 dollárt ugye? Akkor ezzel valszeg nem folytatja már draw, remélhetőleg, Jx ugye lehet ránk pushol, vagy csak call és riveren ha emel, megint nehezebb a döntés, ha nem emel, akkor ugye chb, mert már nem nyerünk értéket valszeg semmiből, és reraise allint nem igen adnánk... De ha csak turn check, akkor egyrészt az a 7-8 dollár nem veszik el, amikor rosszabbak vagyunk turnon és betünket megadják, másrészt plusszba jöhet a blöfftől 7-8...

Kicsit körülményesen irtam le, de ha kell dobok rá egy EV egyenletet, és sztem plusszosabb a chb turn call river játék nem calling station ellen persze mint turn bet/fold river chb... Bár kissé határeset de talán 1. line jobban tetszik...[/quote]Oke 7-8t en tettem hozza, szeretem csak atfutni hozzaszolasokat, mert egyeb esetben befolyasolva erzem magam, hogy mas mar leir egy megoldast:] jobb szeretek magamtol donteni...

Visszeterve:
      Itt ugy ertettem, hogy turnon nem veszik el, nyilvan riveren elveszik, ha megadjuk es jobb... De ha turnon bet/foldot jatszunk, akkor alapbol szelektalunk jobbakat. Irtam mar calling station ellen ez a jo jatekmod, de itt nem ebbol indulunk ki. Es egy kicsit es agro no showdown valueval bloffolni fog riveren buzztedre tehat a semmibol is plusszt nyerunk... Tehat ha jobb mind2 esetben bukjuk a 6-8 dollart, de ha rosszab akkor nyerunk 6-8-t és általában rosszabb lesz:)
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Szerintem jó így. Call, megadtuk az esélyt a blöffre, flush nem esett le, úgyhogy nem dobhatunk.
    • Peetie1
      Peetie1
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.16, Hozzászólások: 1.171
      Ha A vagy K jön riveren akkor is call, vagy olyankor easy fold , sok lóvé úgysincs benn?