50$ bonusz

• sanci91
      sanci91
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.29, Hozzászólások: 88
      Hali! most kértem ki tegnap az 50$ bonuszom, pokerstarsra kértem de ma jött egy uzenet itt hogy megtagadva cska azt nem tom miért..... Pokerstarsnak is kuldtem email hogy nem gond e hogy apunak is van accountja és azt irtak hogy ez nem gond szoval nem ertem miért lehet ez... Vki tipp vagy esetleg nincs vki joba a Strategy bonuszos supportjával mert erre kiváncsi lennék a megtagadásra... Válaszokat szivesen várom!
  • 16 válasz
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia sanci91,

Bemásolnád ide az Ügyfélszolgálattól kapott angol üzenet tartalmát?
    • sanci91
      sanci91
      Bronz
      öööö lehet rájöttem mi lehetett a gond... A pokerstarson a befizetéseknél nem voltak az adataim véglegesitve ez lehetett a gond... mert sok már terem bonusznáél irjak hogy a deposit menube ugye a valos adatokat bekell irni... ha lehet gond eltudnád intézni hogy megpróbálják uj bol kuldeni? De szeretném minél hamarabb mert ma már játékra számítottam:(
    • enve
      enve
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.17, Hozzászólások: 451
      Sanci írj itt a supportnak angolul, hogy valószínűleg megvan a gond, és próbálják újra küldeni!
    • sanci91
      sanci91
      Bronz
      Megtörtént menet közbe cska kiváncsi vagyok hogy lehet e ez a gond... ;) meghogy ez a bonsuz ma megvalosithato e még mert jatszani akartam vagyis nagy örömmel tértem haza:D
    • enve
      enve
      Bronz
      Persze simán lehet ez a probléma. Viszont kétlem, hogy ma megkapnád...
    • sanci91
      sanci91
      Bronz
      hmm Hát akkor várnék még egy napot .. bár az lenne a legkevesebb.. cska kapnám meg starsra.. mert más teremmel nem nagyon szimpatizálok...
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Szia sanci91,

Remek, hogy rájöttél a lehetséges probléma okára, illetve hogy korrigáltad is azt. :f_thumbsup: Az Ügyfélszolgálat általában 2-3 munkanap alatt szokott válaszolni az üzenetekre.
    • sanci91
      sanci91
      Bronz
      Kösz az "elismerést" jól esik... egyébként remélem hamarabb fognak mert pld a szemlyim masolatom is cska tegnap délutan 4 kroul kuldtem el és ahhoz képest elég hamar intezkedten igaz sikerutelenul.. szovla remélem hogy nem kell olyna sokat várnom!:D
    • sanci91
      sanci91
      Bronz
      Komolyan mondom lehangol az egész....:( Kaptam levelet a supporttol ahol azt irak hogy valasszsak masik platformot mert a stars nem fog menni... indoknak azt irtak talán van másik accountom.. nah mármost az a szitu hogy édesapámnak van de mivel két külön személy vagyunk ez nem lehet gond sőt a stars supporrtol meg is volt érdeklődve hogy lehet e igy és azt irtak semmi akadálya... szoval nem tom miért csinálják ezt igy de vmelyik segitő utána nézhetne nekem mert én cska a starson akarok játszani.....:(

Segítsetek:(
    • sanci91
      sanci91
      Bronz
      Nah kész most kezd eldurranni az agyam... Mi a bánatnak nem hajlandó a support megérteni hogy nincs dupla accountom????? Normális ez???? Valaki segítsen már vagy a segítők beszéljenek vele mert a .... tele van a patrik gyerekkel....Minden uzenetemre irkálja válasszak mást és nem fogja fel hogy semmi okom nincs hogy mást válasszak mert ez az első accountom!!!!! Segítők valaki magyarázza le nekik mert én már nem tudom.... X( X( X(

Bocs az offokért de senki nem hajlando irni vhogy felkell hivnom magamra a figyelmet....
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.394
      Szia Sanci91!

Annyit még megtehetsz, hogy megírod a supportnak, amit ide leírtál. Ha pedig erre sincs változás, akkor új termet kellene választani.
    • sanci91
      sanci91
      Bronz
      Éppen most irtam neki már nem sok hijja volt hogy melegebb éghajlatra kuldjem... de amugy egyszerűen nincs oka azt mondani hogy válasszak más termet... A stars se tagadja meg emiatt mert direkt megkerdeztem.... és ez a patrick gyerek meg szivozik lehet tojja le magasrol az egeszet cska visszairogat hogy lefoglalja magat vagy kéát kávé és egy szál cigi közepette...:( :(
    • enve
      enve
      Bronz
      Nyugi, ezzel semmi sem lesz jobb. Nem tudom mi lehet a gond, szerintem megpróbálták elküldeni, viszont a stars valamiért mégis visszadobja a tranzakciót. Legalábbis szerintem valami ilyesmi lehet Másképp nem hiszem, hogy azt mondanék, hogy a starsnál van a probléma.
    • sanci91
      sanci91
      Bronz
      Már irtam reggel a starsnak már legelőször is választ még nem kaptam az ügyben... közben a strategy support azt irta hogy megprobálta ujbol de ugyanugy visszadobta... nemertem akkor a stars is minek vakit hogy minden rendben lesz mikor semmi sincs rendben:( :( :(
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Szia sanci91,

Így hogy második próbálkozásra sem sikerült átutalni a pénzt, azt tudom tanácsolni, hogy válassz egy másik termet a kezdőtőkés útmutatókból, és készítsd el az ott leírtak alapján a számládat.
      Ha elkészültél vele, akkor vedd fel ismételten a kapcsolatot az Ügyfélszolgálatunkkal, és közöld velük az újonnan választott terem nevét, illetve az ott megadott felhasználói nevedet is.
      Ha kijátszottad a választott teremben a bónusz feltételeit, akkor a pénzt kiveheted a pókerszámládról, és átutalhatod a PokerStarsra.
    • sanci91
      sanci91
      Bronz
      Lehet hogy ez lesz.. de még mondjuk megvárom a stars válaszát mert 13 orahossza alatt nem sikerul válaszolniuk....:( Egyébként mit ajánlottok hol a "legkonyebb" kijátszani a bonuszt ugy mindent osszevetve(RNG, FISHek, stb...) és hol a legkönyebb elintezni a kifizetést.. itt arra gondolok hogy sok helyen elobb bekell fizetnem mbrol de halottam mar olyna rol is hogy nem kelett befizetni... Tippeket szivesen várok!