Van még vmi tennivalóm?

• MrKeating27
      MrKeating27
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.21, Hozzászólások: 65
      Sziasztok! Bocs, ha olyasmit kérdezek, ami esetleg egyértelmű kéne hogy legyen, de biztos, ami biztos. Megcsináltam a No limit/SS sulit, regiztem a Mansionra ( A titanra akartam, de azzal több gondom is akadt), és most ott tartok, h várom az 50$. A kérdésem az, h van-e még vmi tennivalóm. Olvastam itt olyat is, h személyigazolvány lefénymásolása, meg hogy valamiféle emailt is kellene kapnom... Szóval, akkor most minden rendben? Vagy mégsem?
  • 2 válasz
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia!
      Az adatok ellenőrzése szúrópróba-szerűen működik, tehát nem mindenkitől kérjük a személyi okiratok másolatát. Amennyiben neked is be kell küldened a másolatokat, arról értesülni fogsz egy e-mailben (néha a spam folderbe kerülnek ezek a levelek, és freemail szolgáltató esetén nem szoktak megérkezni a címre).
      Kérlek légy türelmes, látom, hogy ma regisztáltál. A kezdőtőke kiküldése beletellik néhány napba. Esetleg addig kipróbálhatod a playmoney-s asztalokat, tanulmányozhatod a stratégiai cikkeket, és olvasgathatsz itt a fórumon. :)
    • MrKeating27
      MrKeating27
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.21, Hozzászólások: 65
      Oké, köszönöm. Várok türelemmel. Ma van hétfő, tehát jövő hétfőig már nem zaklatlak benneteket. :)