Tőke probléma

• achvel
      achvel
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.10, Hozzászólások: 3
      Sziasztok!

Kértem a kezdőtőkét a pacific póker terembe, de itt az oldalon elrontottam a nevem (achvel helyett achve -t írtam). Utána kaptam egy emailt, hogy nem tudják utalni a tőkét, mert nincs olyan név. Választottam egy másik termet ahol szerintem már mindent jól megcsináltam. Írtam választ, hogy új terembe kértem a tőkét (ki is töltöttem a nick nevem a pokerstrategy oldalán).

Viszont újra történt valami ziccer, ezt a levelet kaptam a kezdőtőke helyett:

"Dear achvel,

Unfortunately we can not transfer your starting money to the account you specified, because it is not linked to us.
      Please choose another poker room for the starting money from this listand then copy your new account name or number into this ticket. We willthen try to issue your starting money to your new account.

Best regards,
      PatrickS"

Légszi segítsetek ha udtok, hogy mit tudnék tenni.
      Üdv, Alex.
  • 6 válasz
    • enve
      enve
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.17, Hozzászólások: 451
      Valamit elrontottál a regelésnél, pl. bonus kódot, vagy nem innen regeltél. Azt írta a support, hogy nincs bekötve ps-re az a számla! Egyébként ha írsz nekik levelet a helyes pacis számla névvel átírják neked, szóval ha oda szeretnéd a pénzed akkor megoldják:)
    • achvel
      achvel
      Bronz
      Köszi a gyors segítséget. A második alkalommal már nagyon oda figyeltem mindenre, ezért nem értem én sem a szituációt. Ezt az utólagos megoldást nem értem teljesen. Próbálkoztam is közben egy 3. teremmel, a BetFair poker teremmel. Onnan töltöttem le ahol írta az útmutató írta. Eljutottam odáig, hogy írják a leírásban a bónusz kódot. Olyanba ütköztem már megint, hogy nincs olyan mező a betfair regisztráció oldalán ahova bónusz kódot tudnék írni. A "yes" feliratot látom, ami a leírásban is van.

Most nem fejeztem be a regisztrációt, mert már harmadszorra tényleg jó lenne ha minden sikerülne. Utána gondolom újra levelet kellene nekik írni, hogy választottam új termet. Így van?
    • enve
      enve
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.17, Hozzászólások: 451
      Igen. Viszont a továbbiakra nézve szerintem nem tul előnyös, ha sok helyre regelsz a kezdőtőke miatt, mert lecsuszhatsz a jobb First Deposit bonusokról. A pacit old meg szerintem, bár fogalmam sincs milyen terem az :) )
    • achvel
      achvel
      Bronz
      :) A pacific 888 poker teremre gondoltam azt hiszem. Vagy nem is tudom mi a pontos neve. Nagyon bízok az itt tanult taktikákban enve és remélem a kezdőtőkével lesz nagy szerencsém és nem bónuszokkal :)

Mi ez a sok hal meg cápa smile itt a fórumon ?

Egyébként a bónuszkód probléma idő közben megoldódott, nem jó "yes" feliratot néztem, kettő van a regisztrációs adatlapon. :)
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.384
      Szia achvel!

Ha jól veszem ki a dolgokat, akkor annyi történt, hogy a profilodban rossz Pacific nicket adtál meg.

Ebben az esetben írd meg a supportnak a segítség menüponton keresztül, a jó felhasználónevet, illetve, hogy a 888 Pacific terembe szeretnéd a kezdőtőkét ;)
    • Lesbat
      Lesbat
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.04, Hozzászólások: 3.395
      Original von achvel :) A pacific 888 poker teremre gondoltam azt hiszem. Vagy nem is tudom mi a pontos neve. Nagyon bízok az itt tanult taktikákban enve és remélem a kezdőtőkével lesz nagy szerencsém és nem bónuszokkal :)

Mi ez a sok hal meg cápa smile itt a fórumon ?

Egyébként a bónuszkód probléma idő közben megoldódott, nem jó "yes" feliratot néztem, kettő van a regisztrációs adatlapon. :)
      A Pacific Poker (888.com) nagyon jó kezdésnek, én is ott kezdtem. Azt próbáld elintézni. Először nyertem kb. 2-3$-t, örültem nagyon :f_thumbsup:
      Aztán lebuktam 32$-ig, ideges voltam nagyon. :f_mad:
      Tanultam, és közben pár nap alatt arra is rájöttem, mik azok a smile-k a fórumban, meg sokmindenre ezen kívül.
      Ne várj csodát kezdés után, ezért ne csüggedj, ha nem leszel pofátlanul gazdag az első pár hét után. Ne higgy annak, aki szidja az RNG-t!
      Fontosak a bónuszok, nekem Starson abból van a fele bankrollom!
      Szigorúan betartani a taktikát, nem lazulni! 10k hand után kezdhetsz gondolkodni is :s_biggrin: