Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL50 FR AK 3bet potban

• Spica
      Spica
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.03, Hozzászólások: 1.524
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

$0.25/$0.5 No-Limit Hold'em (7 handed)

Known players:
      MP1:
      $7.30
      MP2:
      $92.40
      MP3:
      $14.30
      CO(Hero):
      $50.00
      BU:
      $50.00
      SB:
      $64.20
      BB:
      $56.35

Preflop: Hero is CO with A, K.
      2 folds, MP3 raises to $1.50, Hero raises to $4.50, 2 folds, BB calls $4.00, MP3 calls $3.00.

Flop: ($13.75) J, 8, 2 (3 players)
      BB checks, MP3 checks, Hero bets $7.00, BB calls $7.00, MP3 folds.

Turn: ($27.75) A (2 players)
      BB checks, Hero checks.

River: ($27.75) 7 (2 players)
      BB bets $27.75, Hero???

BB 60/20/2.5
  • 4 válasz
    • Zol19
      Zol19
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.27, Hozzászólások: 10.900
      Ezt a flopot nem cbetelném 2 ember ellen, mert nem fognak itt a tiednél jobb lapot elégszer dobni, max kis pp-ket 55-ig.
      Turnön valószínűleg egy ekkora fish ellen bet/calloznék. Így a river meg easy call nálam. Persze lesz nála néha flush is, de a turn checked után nagyon sokszor fog itt bllöffölni, vagy a bubiját is simán túlértékelheti egy ilyen arc.
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Original von Zol19 Ezt a flopot nem cbetelném 2 ember ellen, mert nem fognak itt a tiednél jobb lapot elégszer dobni, max kis pp-ket 55-ig.
      Turnön valószínűleg egy ekkora fish ellen bet/calloznék. Így a river meg easy call nálam. Persze lesz nála néha flush is, de a turn checked után nagyon sokszor fog itt bllöffölni, vagy a bubiját is simán túlértékelheti egy ilyen arc.
      +1

MP3 elég short, ő itt szinte sohasem fog dobni.
    • Spica
      Spica
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.03, Hozzászólások: 1.524
      Nagyon köszönöm!
      A cbettel nem azt mutatom ilyenkor, hogy AA, KK vagy valami nagyon erős lap van nálam? Ezekkel is nyitnék védelem/értéknyerés miatt.

Turnön én is blöfföt akartam előidézni, meg nem akartam növelni a potot a flush lehetősége miatt. Örülök, hogy Ti is így láttátok, mert sajnos ez lett a vége:

River: ($27.75) 7 (2 players)
      BB bets $27.75, Hero calls $27.75.

Final Pot: $83.25.
      Results follow:

Hero shows a pair of aces(A K).
      BB shows a flush, ace high(Q 3).

BB wins with a flush, ace high(Q 3).

Igazán hülyének éreztem magam, azt hittem tök rosszul csináltam.
      Q3s egy 3bet potban. :s_cry:
    • Zol19
      Zol19
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.27, Hozzászólások: 10.900
      Original von Spica Nagyon köszönöm!
      A cbettel nem azt mutatom ilyenkor, hogy AA, KK vagy valami nagyon erős lap van nálam? Ezekkel is nyitnék védelem/értéknyerés miatt.
      Pont ez a baj, hogy csak ezeket tudod reprezentálni, viszont 1 betre nem fognak neked dobni húzót sem és párt sem. Fishek ellen meg nem kell több utcás blöffökbe bonyolódni.