Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL20 SH 88 blöff

• coolbaasz
      coolbaasz
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.06, Hozzászólások: 1.443
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

$0.1/$0.2 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      MP3:
      $14.37
      CO:
      $18.40
      BU:
      $25.10
      SB(Hero):
      $23.54
      BB:
      $19.70

Preflop: Hero is SB with 8, 8.
      MP3 folds, CO raises to $0.80, BU calls $0.80, Hero calls $0.70, BB folds.

Flop: ($2.6) A, 9, 4 (3 players)
      Hero checks, CO checks, BU checks.

Turn: ($2.6) 6 (3 players)
      Hero checks, CO bets $1.70, BU folds, Hero raises to $5, CO calls $3.30.

River: ($12.6) 3 (2 players)
      Hero checks, CO checks.

Final Pot: $12.6.

CO: 19/13/3 784 leosztás után. Úgy éreztem, hogy ki tudom blöffölni, A-val vagy bármilyen más erős lappal szerintem nyitott volna flopon. Jó volt így vagy rossz ötlet volt.
  • 4 válasz
    • xzotyax
      xzotyax
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.11, Hozzászólások: 913
      jó lenne tudni hogy btn mennyire jáccik agresszívan flopon mert lehet h co c/r-re játszott. Turnon lejön a 3. káró és 1.75-öt belehív ez nekem úgy tűnik h nem akar dobatni, multiway potban ez elég kevéske egy húzós boardon és erre csak megadja a visszaemelést. Nekem ebből az jön le h setet value-ért próbált ilyen kis hívással fizettetni és megadja a visszaemelést mert nem biztos h flush-öd van és ha igen akkor van pár jója és rengeteg implied oddsa. Riveren szerintem meg adott volna még egy hívást hátha bluff-ölsz. Én turnön nem hívnék vissza túl sok minden megadhat. De lehet h rosszul gondolkozom majd a kézelemzők kijavítanak.:D
    • coolbaasz
      coolbaasz
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.06, Hozzászólások: 1.443
      Original von xzotyax jó lenne tudni hogy btn mennyire jáccik agresszívan flopon mert lehet h co c/r-re játszott.
      Igaz, az ő statjai lemaradtak.
      BU: 62/14/2.9 93leosztás alapján
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      jo volt, multiway simán reppelhetsz flusht. Ha jó lapja lenne azt valoban védte volna floppon
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      Original von vanyas jo volt, multiway simán reppelhetsz flusht. Ha jó lapja lenne azt valoban védte volna floppon

+1