kérdés?

• 13 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia!

Nem átverés, sokkal inkább valószínű az, hogy valamit elrontottál a regisztráció során.
      Melyik termet választottad, illetve beírtad az itteni profilodba a nevet amit ott választottál ?
      Enélkül bajosan tudnák például, hogy hova és kinek a számlájára utalják a pénzt...

Ellenőrizd légyszíves, hogy nem kaptál-e üzenetet a Segítség menüben.
      Ha nem találsz ott semmit, akkor küldd el ezt az üzit:

"Hello!

I passed the quiz more than a week ago, but unfortunately the starting money didn't come yet.
      Please take a look on my account, and help me, what should I do, to get the money ?

Thank You!"

Meglátjuk mit válaszolnak.
    • keszeg10
      keszeg10
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.10.30, Hozzászólások: 6
      köszi a szöveget elküldöm.SZerintem én jol csináltam nindent megadtam a titán pokeres felhasználo nevemet,ill elküldtem a kért fényképeket. köszi.
    • keszeg10
      keszeg10
      Kezdő
      12.11.09 11:53: Dear keszeg10,

We asked for a scanned copy for your identity card via email which we did not receive yet.

Please send a scanned copy of your identity card to:

security@pokerstrategy.com

We also require a proof of your residence, i.e. any bill adressed to you (e.g. gas, phone) or a bank statement (of course you can blank out any information not relevant for us).

Best regards,
      Filip
      szia :ezt a választ kaptam tölük leforditanád?én nem tudok angolul köszi.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia!

Kaptál egy emailt, amiben bekérik az adataidat biztonsági ellenőrzés céljából.
      Az email szövegét, és a további tennivalókat itt találod: Kész a kvíz de nem jött az 50$ / email

Szerk: Most látom, hogy elküldted az adataidat. Ezek szerint nem kapták meg. Küldd el a képeket újra, de figyelj rá, hogy arról a címről küldd, amivel itt nálunk regisztráltál, a tárgy mezőben "ID check - keszeg10" legyen, és a csatolt képeket *.jpg formátumban kell csatolni az emailhez.
    • Sakal25
      Sakal25
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.03, Hozzászólások: 35
      Sziastztok!Lehet valahogy törölni a regemet strategyn,mert,először a kezdő tőke miatt a partypokert jelöltem,és a pénz nem jött meg,de mind1.
      Amúgy a pokerstars on játszom,és ott szeretném gyűjteni a strategy pontokat!
      köszi
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.388
      Szia Sakal25!

Regisztrációt nem lehet törölni, de kérheted más terembe a kezdőtőkét, de csak olyanba, amibe a PokerStrategy-n keresztül regisztráltál. Ha már van meglévő számlád a starson, akkor sajnos nem lehetséges, hogy Strategy pontokat gyűjts.
    • keszeg10
      keszeg10
      Kezdő
      szia maxmad(persze másoknak is halli)

azért irok mert ha emlékszel kb másfél hete jeleztem,hogy nem jött meg a 50dolcsi a kviz után,kaptam egy válaszemailt,hogy nem kapták meg az adataimat,én elkültem még egyszer a képeket(szem.ig,lakcimkártya)még most sem történt semmi,a titán pokeres számlám még mindég 0.

na mindegy,ha nem jön hát nem(csak jo lett volna mert kezdö pokeres vagyok,igy örültem volna neki)most a pokerstarszra fizettem be egy kezdötökét aztán majd meglátjuk mit hozok ki 25 dolcsibol.

lenne egy fontos kérdésem ha a nejem emaillével regizek megprobálhatom még egyszer a kvizt és a vele járo bonuszt?

na köszi ellöre is a választ.(ahogy olvasgatom a forumott ugy veszem észre,hogy nem egyedi eset az enyém)
      ha lenne egy két tipped hasonlo bonuszokra szivesen venném.
      KÖSZI CSUMI.
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia keszeg10,

Mindenkinek csak egy PokerStrategys számlája lehet, ha a nejed nevében regisztrálsz és játszol, az egyértelmű visszaélés, és emiatt a számlák zárolásra kerülnének.
      Vedd fel a kapcsolatot az Ügyfélszolgálattal a Segítség menüponton keresztül, és közöld velük, hogy elküldet az irataid másolatát, de a kezdőtőke még nem érkezett meg a pókerszámládra.
    • farkas89
      farkas89
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.11.11, Hozzászólások: 3
      Üdv mindenkinek!

Egy kis segítségre lenne szükségem Tőletek.
      Kb. két hete regisztráltam magam ezen az oldalon.
      A teszt kitöltésével egyelőre még vártam, mert úgy gondoltam, hogy először még gyakorlok valamelyik régebben beregisztrált teremben, mielőtt megoldom a kvízt, és elkezdek játszani az 50 dollárért, meg szétnézek a fórumon is, hogy melyik termet/termeket ajánlják a többiek a kezdők részére.
      Lassan aktuális lenne a dolog, viszont pár kérdés felmerült bennem:

- Ugye nem probléma, hogy az ezen az oldalon történt regisztráció után mondjuk egy hónap elteltével töltöm ki a kvízt, ill. igénylem az 50 dollárt?
      - A fontosabb kérdés a következő lenne:

Felvidéki magyar vagyok, sajnos nekünk ez a lakcímkártyás dolog nem olyan egyszerű, ugyanis bevándorlási hivatalon keresztül kell intézni, hogy megkapjam, eléggé idő és ha jól tudom, pénzigényes is, hivataloktól hivatalokig, heteken át... gondolom mindenkinek ismerős a helyzet.
      Budapesten járok egyetemre, egy kollégiumban lakom, de erről a fent említett okból nincs lakcímkártyám. A szlovákiai személyigazolványomon rajta van a szlovákiai lakhelyem, stb.
      Sajnos nem emlékszem, hogy amikor ide a pokerstrategy.com-ra regisztráltam, kértek-e lakcímet... ha igen, akkor biztosan a magyarországi kollégiumi címemet adtam meg. Szóval ha így alakult a dolog, mi a teendő?

Ha csak akkor kérik a lakcímemet, amikor beregisztrálok a pokerstrategy.com oldalon keresztül valamelyik pókerterembe, ill. igénylem az 50 dollárt, akkor melyik címemet adjam meg? Az itteni kollégiumit (ami azért lenne jó, mert otthon nagyon keveset tartózkodom), vagy pedig a szlovákiait(ezt viszont csak személyigazolvánnyal tudom igazolni, mert Szlovákiában nem létezik lakcímkártya)?

Válaszotokat előre is köszönöm.
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Szia farkas89!

Az elős kérdésedre: nem gond, ha nem azonnal ugrasz neki a kvíznek, ebből nem lehet probléma.

A címmel kapcsolatban: azt a címedet add meg, amit igazolvánnyal igazolni tudsz. Ez igaz a PokerStrategy-re és a pókertermekre is. A PokerStrategy az $50 utalás előtt fog kérni egy adatellenőrzést, a pókertermekben pedig általában kifizetéskor kérnek egy személyi visszaellenőrzést.

Tehét nem számít, ha egy évben csupán pár hetet vagy otthon, az igazolványban szereplő címet érdemes megadni.

Ha nem emlékszel pontosan, hogy nálunk melyik címet adtad meg, akkor írj a supportnak a segítség menüponton keresztül, hogy megtudd.

Remélem tudtam segíteni, ha valami nem világos, akkor írj nyugodtan ;)
    • farkas89
      farkas89
      Kezdő
      Rendben, köszi szépen a gyors választ. :)
      Magyarul is lehet írni a supportnak, vagy csak angolul/németül?

A másik kérdésem meg az lenne, hogy amikor régebben olvasgattam a fórumot, láttam, hogy előfordul, hogy felhívnak valakit mobilon, ezért a telefonszámnál a barátnőm számát adtam meg(ő volt kint egy évig Londonban :) ), mert nem tudtam, mit fognak kérdezni, mikor hívnak fel, stb., így biztosra akartam menni.
      Gondolom, akkor nem gond, ha ő veszi fel a telefont, ill. az ő száma van beírva, ha hiánytalanul bediktálja az adatokat, amit esetleg kérdeznek, ugye?
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      A supportnak angolul/németül írj, a telefonos dolog viszonylag ritka, de sajnos a barátnős megoldás nem szerencsés.
    • farkas89
      farkas89
      Kezdő
      Rendben, köszönöm a válaszokat, kijavítom a szükséges adatokat.

Üdv.