[FR] Nl2 Aa

• VegasTom
      VegasTom
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.11, Hozzászólások: 641
      NL2-n esett ez meg velem. Szerintem én rontottam el azzal hogy nem elég agresszívan játszottam meg preflop. Azért érdekelne a ti véleményetek is, hogy mit és hogyan rontottam el, mert ugyebár az ember a hibáiból tanul:f_thumbsup:

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (9 handed)

Known players:
      UTG1:
      $4.36
      UTG2(Hero):
      $1.97
      MP1:
      $3.37
      MP2:
      $4.70
      MP3:
      $5.00
      CO:
      $2.65
      BU:
      $11.71
      SB:
      $5.00
      BB:
      $1.00

Preflop: Hero is UTG2 with A, A.
      UTG1 calls $0.02, Hero raises to $0.08, MP1 calls $0.08, 6 folds, UTG1 calls $0.06.

Flop: ($0.27) 3, J, J (3 players)
      UTG1 checks, Hero bets $0.16, MP1 folds, UTG1 calls $0.16.

Turn: ($0.59) J (2 players)
      UTG1 checks, Hero bets $0.34, UTG1 calls $0.34.

River: ($1.27) 8 (2 players)
      UTG1 bets $3.78, Hero calls $1.39(All-In).

Final Pot: $6.44.
      Results follow:

Hero shows a full-house, jacks full of aces(A A).
      UTG1 shows four of a kind, jacks(J 9).

UTG1 wins with four of a kind, jacks(J 9).
  • 3 válasz
    • VegasTom
      VegasTom
      Bronz
      Hozzátartozik a képhez hogy a végén egyáltalán nem tettem a gyereket arra hogy pont J-t tartana a kezében. Inkább arra gondoltam hogy kisebb kézbepárral ment all in amit legmagasabb full esetén egyértelműen tartanom kellett:s_thumbsup:
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Mit értesz az alatt hogy nem játszottál elég agresszíven preflop? Azt hogy 1 nagyvakkal többet kellett volna emelni? Ha igen akkor igazad van.

Floppon emelj kicsit nagyobbat, 0,2-ig, turnön is hogy építsük a potot. Gyanítom hogy fish-sel álunk szemben, ezért egyáltalán nem kell J-ra tenned, meg amúgysem, pokerre nem tesszük az embert. Ő játszhat így bármilyen PP-vel, riveren akár egy 8as is lehet nála, úgyhogy easy call.
    • VegasTom
      VegasTom
      Bronz
      Konkrétan én is arra gondoltam hogy nem volt elég nagy a preflop emelésem, bár mint mondtad, ezen a limiten hajlamosak az emberek túl nagy jelentőséget tulajdonítani az egyszinű lapjaiknak. Tehát korántsem biztos hogy el tudtam volna vele dobatni. Azért tettem fel elemeztetésre, hogy biztos legyek benne hogy nem rontottam el valamit. Hosszútávon nagyon szeretem az ilyen embereket, belőlük van a +EV-m:f_thumbsup:
      Köszönöm a gyors válaszod:)