Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] nl 10 sh: J9s light 3bet,3barrel

• kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 365679
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

BTN: $9.85 25/18/0.50 50%steal 25h
      Hero (SB): $10.00
      BB: $10.00
      UTG: $10.55
      CO: $18.55

Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with J :heart: 9 :heart:
      2 folds, BTN raises to $0.30, Hero raises to $1, 1 fold, BTN calls $0.70

Flop: ($2.10) J :diamond: 2 :spade: Q :spade: (2 players)
      Hero bets $1.20, BTN calls $1.20

Turn: ($4.50) 7 :heart: (2 players)
      Hero bets $2, BTN calls $2

River: ($8.50) 8 :heart: (2 players)
      Hero bets $5.80 all in, BTN folds

flop cb std.
      igaz, h 3 bet pot de turnön azért még nyitottam mert valuet még nyerhetek a drawokból,illetve hátha eldob egy gyenge Q,vagy egy esősebb J-t ha netán benne van a rangeben.Illetve a 99/TT/AK még benne lehet a zónájában,ne blöfföljön ki velük,illetve ha netán becallol velük akkor value miatt.
      riveren nem esett a draw,a stackem cirka 50%-a bent van,dobni nem akartam c/c nem tetszett,hiába van kint BD,úgy gondoltam ha erősebb is vmivel itt most eltudom dobatni van egy kis FE-m is.
      sokáig gondolkodott a dobás előtt.
      Hogy kellett volna megjátszani?
  • 1 válasz
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Van kint egy csomó busted draw, én inkább c/c-oztam volna riveren, mert itt rosszabb lap nem fog megadni, és jobbat se nagyon tudsz dobatni, maximum egy AJ-t.

Gyenge Q-ra nem nagyon tenném a pre 3bet call miatt, KQ-t meg nem fog dobni.