Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL 10 SH: AK turn/river play

• kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 365590
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

UTG: $10.45
      MP: $15.65
      Hero (CO): $10.20
      BTN: $44.80 22/15/2.31 30h
      SB: $7.00
      BB: $10.55

Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with A:heart: K:diamond:
      2 folds, Hero raises to $0.40, BTN calls $0.40, 2 folds

Flop: ($0.95) 8:club: 5:diamond: 4:spade: (2 players)
      Hero bets $0.70, BTN calls $0.70

Turn: ($2.35) K:club: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $1.20, Hero calls $1.20

River: ($4.75) 5:heart: (2 players)
      Hero bets $3, BTN raises to $42.50 all in, Hero ???

flop std.
      turnön megjön a lapom,és én passzoltam,mivel úgy gondoltam h egy ilyen playa simán floatolhat 2overrel,Ax-el,akármivel....
      + bent tartom a rangeben a small/medium pp-ket amiket egy turn leadra nagy %-ban dobni fog,ellenben blöffbe fordíthatja,vagy riveren megadhat velük egy fél potos betet.

gondolat menet ok?vagy ne "trükközzünk" turn vbet és kész?

vagy túl gondolkodom mostanában a partikat? :f_confused: :s_frown:

river fold?sokat agyaltam....úgy gondoltam ha valuet akarna nyerni akkor raiselne $9-et,nem pedig oda pusholná a 42,50$-os stackjét amit a gyengébb playák akkor szoktak mikor blöffölnek,h megijedjünk a nagy zseton kupactól.lool

ha pot körül nyitok akkor pedig easy call odds miatt?
  • 7 válasz
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.17, Hozzászólások: 4.352
      ha számítottál rá, hogy nyitja a turnt, akkor c/r és így viszont all in kerülünk, viszont ha beteled és rád emel, kezdhetsz gondolkozni, mert hiába csak 30 hand, lehet nála set is, szóval még be is foldolhatod... igaz, hogy kicsivel több mint a stacked fele bennt van, de sajnos riveren be kell dobni.

"42,50$-os stackjét amit a gyengébb playák akkor szoktak mikor blöffölnek,h megijedjünk a nagy zseton kupactól"

ez igaz fordítva is, beteszi, hogy csábítóbbnak hasson, vagy blöffre tedd... ezeket hagy figyelmen kívül, csak az esélyeidet nézd.
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Original von Sharrrky ha számítottál rá, hogy nyitja a turnt, akkor c/r és így viszont all in kerülünk, viszont ha beteled és rád emel, kezdhetsz gondolkozni, mert hiába csak 30 hand, lehet nála set is, szóval még be is foldolhatod... igaz, hogy kicsivel több mint a stacked fele bennt van, de sajnos riveren be kell dobni.
      .
      miért c/r? szted mi adja meg amit verek?csomó mindent eldob,éppen ezért passzoltam h vmi airral/pp-vel beemeljen vagy ha mögém passzol akkor riveren egy leadet megadjon
      river b/f.
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      nézd meg a lineod, elég feltűnő, nem fog csak úgy lecallozni riveren....

a c/r szerintem sem a legjobb döntés, de ha már check, akkor raise, semmiképp sem call.....
    • fureszk
      fureszk
      Globális
      Regisztrált: 2009.06.07, Hozzászólások: 2.565
      turn vbet, túlgondolod a partikat...
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Original von Sharrrky nézd meg a lineod, elég feltűnő, nem fog csak úgy lecallozni riveren....

a c/r szerintem sem a legjobb döntés, de ha már check, akkor raise, semmiképp sem call.....

akkor minek írod h c/r ha nem a legjobb döntés..
      gondold végig milyen funkciója van egy raise-nek/leadnek:
      -erősebbet dobassunk,gyengébből value-t nyerjünk ...és gondold végig mennyire jó a c/r
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      két lehetőséget írtam, amit ellenfél szerint lehet alkalmazni...

"-erősebbet dobassunk,gyengébből value-t nyerjünk" nagyon lassan forog az agyam, hogy ezt nem értem?
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Turn bet/fold, nem kell ezt túlkombinálni. Ugye erre a lapra barreleznénk airrel is, akkor ha lapunk van miért nem betelünk? Ez így elég könnyen readelhető...