Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[FR] NL2 FR QJo

• stratibass
      stratibass
      Globális
      Regisztrált: 2007.10.24, Hozzászólások: 422
      $0.01/$0.02 Deep No Limit Holdem
      FullTiltPoker
      9 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
      UTG ($2.13)
      UTG+1 ($4)
      MP1 ($8.27)
      MP2 ($2.20)
      MP3 ($4.15)
      Hero (CO) ($2)
      BTN ($4)
      SB ($0.81)
      BB ($2.43)

Pre-Flop: ($0.03, 9 players) Hero is CO Q:heart: J:spade:
      2 folds, MP1 calls $0.02, 1 fold, MP3 calls $0.02, Hero checks, 1 fold, SB calls $0.01, BB checks

Flop: Q:diamond: 9:heart: K:diamond: ($0.08, 5 players)
      SB checks, BB bets $0.04, MP1 calls $0.04, MP3 calls $0.04, Hero raises to $0.16, SB folds, BB folds, MP1 calls $0.12, MP3 folds

Turn: J:diamond: ($0.48, 2 players)
      MP1 bets $0.50, Hero calls $0.50

River: K:club: ($1.48, 2 players)
      MP1 bets $0.48, Hero calls $0.48

Final Pot: $2.44
      Hero shows
      Q:heart: J:spade:
      MP1 shows a flush, King high
      5:diamond: 4:diamond:

MP1 wins $2.30 (net +$1.14)

MP3 lost $0.06
      Hero lost $1.14
      SB lost $0.02
      BB lost $0.06

nem kellett volna az a reraise flopon? gondoltam azért derítsük ki, hol állunk.
      a turn tetszett, lehet, hogy akkor kellett volna visszaemelnem?
      riverre a két párom legyengült, de olyan kicsit hívott, hogy meg kellett(?) adnom
  • 3 válasz
    • ingyenfrag
      ingyenfrag
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.06, Hozzászólások: 19.204
      szia

jajj már, hagyjátok már ezt a derítsük ki, hogy hol állunk bullshitet..

flopon ha raiselsz akkor az FD-n kívül csak jobb lapok fogják adni az emelést, így sztem kár rézelni

a turn call meg a river call is borzalmas, semmit sem versz
      azon gondolkozom, hogy melyik a rosszabb de nem tudok különbséget tenni:D

turnön nem adhatsz meg potnyi hívást ilyen lappal minden flös illetve T ver, nem is beszélve a nagyobb 2 párról meg setről

riveren meg már egy sima K is ver:D a fentiek mellett

pff most nézem, hogy mindezt egy limpelt potban : ), még rosszabb

ez flop fold 5 way potban

ne haragudj, hogy kicsit csipkelődő vagyok, csak érzékeltetni szeretném, hogy ez így borzasztóan nagyon rossz, de minden utcán hatalmas a hiba
    • stratibass
      stratibass
      Globális
      Regisztrált: 2007.10.24, Hozzászólások: 422
      nyugodtan mondd csak, tényleg voltak bajok :D

azóta ma elolvastam egy topicot a 2+2 fórumban, pont a "hogyan verjük az nl2-t fulltilten" témájút, és kipróbáltam, amit mindenki tanácsolt:

(nem tudom szabad-e itt linkelni, inkább leírom)

ne nézd a statjaidat, a szituációt játszd, tehát ha sok a fish, akkor limp minden kisebb pp-vel bárhonnan, ha betalált a set mehet tovább, ha nem dobás. nem számít, hogy mekkora a rés a vpip és a pfr közt, amíg profitál
      szintén limp sc-kel bárhonnan, ha betalált az fd akkor mehet, ha nem, akkor dobás. cbet nem kell, csak ha nagyon eltalált a flop
      ha nagyon eltalált, akkor nem kell tökölni a betsize-inggal, pot gomb minden utcán, minden szarral kifizetnek, ha pedig nem volt semmijük, úgyis dobnak.
      ha pf monstered van, akorr nem kell finomkodni, 4 helyett akár 6-7 bb is lehet a standard emelés, ha flopot akar nézni, akkor úgyis bedobja

a napi tapasztalat az, hogy fisheknél ez működik is, regek ellen meg lehet játszani a standerdet.

regek ellen volt is három érdekes hand, be is postolom nemsokára.
    • ingyenfrag
      ingyenfrag
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.06, Hozzászólások: 19.204
      igen ez így van ahogy írják, regek ellen meg lehet gondolkodni kicsit