Számla áthelyezése más pókerterembe

• agocsdawid
      agocsdawid
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.24, Hozzászólások: 63
      Sziasztok. Azt szeretném megkérdezni hogy lehetséges-e az hogy számlát áthelyezzek egy másik pókerterembe?
      Mikor regisztráltam,akkor már volt számlám olyan pókertermekben ahol szeretek játszani. Így a strategy-s kezdőtőkém az Everest Pokerre kértem, a kezdőtőke még nem jött meg. De én mégis szeretnék inkább olyan oldalon játszani ahol többen vannak és jobban szeretem az ottani asztalokat, mégpedig úgy hogy közben a strategy-s rangom is növekedjen. Szerintetek megoldható ez még így hogy már másikra kértem a kezdőtőkét,de még nem jött meg, és úgy hogy ahova menni szeretnék (PP.com) ott már volt számlám a strategy-s regisztráció előtt????
      A segítséget előre is köszönöm,remélem érthető volt amit írtam. :D
  • 5 válasz
    • CrabJamBB
      CrabJamBB
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.23, Hozzászólások: 2.998
      Strategy-s számlát csak olyan teremben tudsz csinálni, ahol még nem volt regisztrációd azelőtt...
    • Nikita0815
      Nikita0815
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.23, Hozzászólások: 1.336
      Szia! Amig nem jön meg a lovéd addig kérheted máshova: [INVALID EMAIL] , viszont csak UJ regisztrácioval, tehát ahol már volt pénzes számlád ott nem. Ha jol tudom van még terem amit utolag be lehet kötni ide,de a PP nem engedi.Gl
    • CrabJamBB
      CrabJamBB
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.23, Hozzászólások: 2.998
      Original von Nikita0815 Szia! Amig nem jön meg a lovéd addig kérheted máshova: [INVALID EMAIL] , viszont csak UJ regisztrácioval, tehát ahol már volt pénzes számlád ott nem. Ha jol tudom van még terem amit utolag be lehet kötni ide,de a PP nem engedi.Gl

talán egy vagy két ilyen terem van, főként a kisebbek közül... az biztos, hogy a három nagy (Stars, Tilt, Party) nem engedi...
    • agocsdawid
      agocsdawid
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.24, Hozzászólások: 63
      Rendben van. Köszi a segítséget. Kár hogy a regelés előtt nem találtam rá a strategy-re, úgy látszik a strategy cikkei nélkül kell játszanom tovább.
      Maradnak a könyvek, kezdőtőkének pedig a freerollok. Bár lehet akkor maradok EverestPokeren, csak azon nagyon kevés az asztal és a játékos.
      Majd meglátom.
      Köszi mindent azért.
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.384
      Szia agocsdawid!

Nem olyan rossz terem az Everest, ne vesd el a lehetőségét az ottani játéknak! Sok gyenge játékos van, és a megfelelő időben lehet ott találni bőven asztalt ;)