Státusz - kérdés

• szalay1111
      szalay1111
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.21, Hozzászólások: 274
      Egy kis segítség kellene státusz ügyben.
      Kb. 3 hete kaptam meg a kezdőtőkémet és kezdtem játszani, ma pedig megkaptam az ezüst státuszt.
      Én úgy értelmeztem, hogy 4 hetente számolják össze a pontjaimat és annak alapján kapom a státuszt. Most nem teljesen világos, hogy ez az ezüst meddig van érvényben ill. mikortól és meddig kell számolni az aranyig elérhető időszakot. ( A leírásban szereplő elmúlt 4 hét időszakát )
      Bocs, de ezt most tényleg nem értem. Köszönöm ha elmondjátok!
  • 5 válasz
    • balika74
      balika74
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.18, Hozzászólások: 1.559
      Szia! Ha eléred a pontot megkapod a státuszt, és onnantol (ergo mátol) 4 hét alatt nem szedsz össze annyi pontot ami az ezüsthöz kell akkor egy szint vissza.
      Remélem érthető voltam. Gl
    • szalay1111
      szalay1111
      Bronz
      Original von balika74 Szia! Ha eléred a pontot megkapod a státuszt, és onnantol (ergo mátol) 4 hét alatt nem szedsz össze annyi pontot ami az ezüsthöz kell akkor egy szint vissza.
      Remélem érthető voltam. Gl
      Renden ezt értem, de az aranyig mától kell 800 vagy ez a 100 beleszámít-e?
      A lapomon az van, hogy az aranyig hiányzó pontod 690.
    • zoli777
      zoli777
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.12, Hozzászólások: 2.580
      Na ha az van ott szerinted akkor mennyi kell? :s_thumbsup:
      Minden honap elejen megvizsgaljak, hogy mennyi pontod van, ha megvan az ezusthoz a pontszamod a honap elejen akkor egesz honapra megvan az ezust statuszod. Ha nincs akkor visszafokoznak es amint elered megint az utolso 4 hetben a 100 pontod akkor visszaleptetnek rogton. Az arany statuszra ugyanaz ervenyes mint az ezustre, ha az utolso 4 hetben megvan a 800 pontod akkor megadjak a statuszt a honap vegeig, ott megint megvizsgaljak, hogy megvan e a kello pontszam, ha igen akkor marad egy honapig az arany stb. stb. Remelem igy mar ertheto volt :s_smile:
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.384
      Szia szalay1111!

Az elmúlt 28 nap pontjait számolják státusznál. Az nem számít, hogy a hónap melyik szakaszában vagyunk, mihelyst megvan 28 napon belül a 800 pont, megvan az arany státusz.
    • szalay1111
      szalay1111
      Bronz
      Original von bogec84 Szia szalay1111!

Az elmúlt 28 nap pontjait számolják státusznál. Az nem számít, hogy a hónap melyik szakaszában vagyunk, mihelyst megvan 28 napon belül a 800 pont, megvan az arany státusz.
      Köszönöm.