Mézes-madzag 50$

• molgab
      molgab
      Bronz
      Regisztrált: 2007.05.19, Hozzászólások: 8
      Sziasztok!

Már egy jó ideje nem léptem ugyan be, de gondolam megosztom a nagyvilággal is hogy milyen pöcsölés ment az 50$-al, amit végül nem kaptam meg.

Nos elvégeztem a tesztet úgy ahogy illik elolvastam, kitöltöttem, sikerült, örültem. Innen jött a rémálom. Regeltem a pokerstars-ra hogy majd oda kérem. Közben - én hülye - befizettem rá 2x5000 ft-ot, hogy ameddig az a pénz megérkezk addig játszogatok.

Eltelt egy-két hét és még az 50$ sehol. na levelezésbe kezdtem. A strategys-ek eleinte segitőkészek voltak, majd amikor semmit se tudtak megoldani, (hogy a pokerstars vagy a strategy hibája nem tudom és igazán nem is érdekel) ekkor javasolták hogy regeljek egy másik póker oldalra majd ott fasza lesz minden. Hát nem lett...

ugyanaz a pöcsölés ugyanugy nem jutottam hozzá az 50$-hoz. Na nem mintha követelőzés lenne rajtam mert igazából ingyen pénz és tök jó fejek lennének, de azért ez mégis szivatás a javából!

Ekkor irtam a strategynek újra, hoy légyszi valami történjen már, erre már csak angolul jött a válasz hogy jöjjek ide a fórumba meg blablablabla

Szóval igazából szép és jó lett volna, de személy szerint már kis hitem sincs abban hogy ez valóban működik, ami azért bosszant ugye mert a személyes adataimat kiadtam 2 pókerterembe is (és ha jól rémlik ide is) és nem érzem hogy ellenszolgáltatást kapnék cserébe.

Na ennyi.

Molnár Gábor.
  • 74 válasz
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.23, Hozzászólások: 5.693
      Én vhogy másfél nap alatt megkaptam, pedig 48 órát írtak. Engem is jól átvertek...
    • Tibery
      Tibery
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.02, Hozzászólások: 1.682
      Lehet én emlékszem rosszul, de nincs egy olyan pontja a szabályzatnak, hogy nem szabad befizeti a pókersite-ra, mert akkor nem tudják elküldeni a lét?
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.23, Hozzászólások: 5.693
      Original von Tibery Lehet én emlékszem rosszul, de nincs egy olyan pontja a szabályzatnak, hogy nem szabad befizeti a pókersite-ra, mert akkor nem tudják elküldeni a lét?
      de van. de azt minek elolvasni
    • zoli777
      zoli777
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.12, Hozzászólások: 2.580
      En arra tippelnek, hogy befizetni lehet, attol meg meg kell, hogy erkezzen a penz. Masreszrol nemtom mi a ***-t tudtal elcseszni rajta, en par napja csinaltam meg az egyik haveromnak, neki sem akartak elkuldeni, de miutan elkuldte az igazolvanykepet meg magarol egy kepet mar ment is az 50 dolcsi. szoval en inkabb magamban keresnem a hibat a helyedben, nem tunt fel, hogy mas megkapja a penzt? Gondolod, hogy csak veled csesznek ki??? :f_p:
    • Fior
      Fior
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.21, Hozzászólások: 11.682
      Original von MrBobiBoss Én vhogy másfél nap alatt megkaptam, pedig 48 órát írtak. Engem is jól átvertek...
      és ezeknek találtál ki versenysorozatot?fát lehet vágni a hátadon
    • Fior
      Fior
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.21, Hozzászólások: 11.682
      Original von Tibery Lehet én emlékszem rosszul, de nincs egy olyan pontja a szabályzatnak, hogy nem szabad befizeti a pókersite-ra, mert akkor nem tudják elküldeni a lét?
      amúgy ezt akartam említeni mikor olvastam,hogy lehet nem kellett volna befizetni,már rég túl lett volna az egész procedúrán..
    • CrabJamBB
      CrabJamBB
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.23, Hozzászólások: 2.998
      Original von molgab Sziasztok!

Már egy jó ideje nem léptem ugyan be, de gondolam megosztom a nagyvilággal is hogy milyen pöcsölés ment az 50$-al, amit végül nem kaptam meg.

Nos elvégeztem a tesztet úgy ahogy illik elolvastam, kitöltöttem, sikerült, örültem. Innen jött a rémálom. Regeltem a pokerstars-ra hogy majd oda kérem. Közben - én hülye - befizettem rá 2x5000 ft-ot, hogy ameddig az a pénz megérkezk addig játszogatok.

Eltelt egy-két hét és még az 50$ sehol. na levelezésbe kezdtem. A strategys-ek eleinte segitőkészek voltak, majd amikor semmit se tudtak megoldani, (hogy a pokerstars vagy a strategy hibája nem tudom és igazán nem is érdekel) ekkor javasolták hogy regeljek egy másik póker oldalra majd ott ***a lesz minden. Hát nem lett...

ugyanaz a pöcsölés ugyanugy nem jutottam hozzá az 50$-hoz. Na nem mintha követelőzés lenne rajtam mert igazából ingyen pénz és tök jó fejek lennének, de azért ez mégis szivatás a javából!

Ekkor irtam a strategynek újra, hoy légyszi valami történjen már, erre már csak angolul jött a válasz hogy jöjjek ide a fórumba meg blablablabla

Szóval igazából szép és jó lett volna, de személy szerint már kis hitem sincs abban hogy ez valóban működik, ami azért bosszant ugye mert a személyes adataimat kiadtam 2 pókerterembe is (és ha jól rémlik ide is) és nem érzem hogy ellenszolgáltatást kapnék cserébe.

Na ennyi.

Molnár Gábor.

te kúrtad el, szóval ne gyere ide siránkozni, inkább szálljál magadba, és olvasd el a szabályzatot legközelebb...
      egyre nagyobb az isten állatkertje...
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.386
      Szia molgab!

A többiek jól mondják, ahova kéred a kezdőtőkét, oda annak megérkezése előtt, nem szabad befizetni. Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, tudni kellene, hogy hogyan áll a dolog ebben a pillanatban. Milyen teremről van szó? Mi volt az ok, hogy nem kaptad meg oda sem a kezdőtőkét?
    • devilses
      devilses
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.06, Hozzászólások: 6.765
      Erre szokták azt mondani, hogy az előtt érdemes kérdezni, mielőtt cselekednénk. Főleg ha nem tudunk valamit

Bogec például kérdez mielőtt válaszolna :s_biggrin:

A rendszer pedig mükődik, csak vannak szabályok amiket be kell tartani :s_confused:
    • alicenorbie
      alicenorbie
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.05, Hozzászólások: 8.062
      Original von MrBobiBoss
      Én vhogy másfél nap alatt megkaptam, pedig 48 órát írtak. Engem is jól átvertek...
      Egyszer vásároltam a boltban és jól adtak vissza, azóta meg sem számolom a visszajárót, mert ezek szerint sose tévednek...

Bobi, zoli, Crab, ti nem olvastok fórumot?
      Tele van millió ilyen topikkal és soha eszetekbe sem jutott, hogy legalább egy részében a PS hibázott?
      Elfogultság és csőlátás rulz!
      Azt miért nem árultátok el neki, hogy a másik terembe miért nem kapta meg?
      Én is ismerek olyat, aki mindent jól csinált, rokona sincs regisztrálva, mégis deaktiválták.
      Még jó, hogy vannak segítőkész moderátorok is, akik rákérdeznek a részletekre, mielőtt lehülyéznék az illetőt.
    • devilses
      devilses
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.06, Hozzászólások: 6.765
      Original von alicenorbie
      Original von MrBobiBoss
      Tele van millió ilyen topikkal és soha eszetekbe sem jutott, hogy legalább egy részében a PS hibázott?
      Elfogultság és csőlátás rulz!

Még jó, hogy vannak segítőkész moderátorok is, akik rákérdeznek a részletekre, mielőtt lehülyéznék az illetőt.
      A probléma ilyenkor azzal van, hogy mindenki rögtön azt állítja, hogy nem is adnak 50 $ kezdőtőkét, csak mézesmadzag volt

Én is azt mondom, hogy sokkal egyszerűbb lenne, ha mindenki azzal kezdené, hogy mit csinált és miért nem kapta meg a pénzt, nem pedig azzal, hogy ez az egész átverés.

A végén pedig ki szokott derülni, hogy valami turpisság mégis volt a dologban, hogy nem érkezett meg még a pénz
    • alicenorbie
      alicenorbie
      Bronz
      Én sem hinnék benne és a többség sem, csak magukba kéne nézni hozzá, ha hetekig nem lenne előrelépés és ezt egyesek nagyon is jogosan írhatnák, mert a PS is ugyanúgy szokott hibázni, nem csak a regisztrálók.
      Ez, hogy csak a második terembe kapod meg, nekem is ismerős, pedig ott nem volt hiba és nem tudták megmagyarázni. Nem mondom azt, hogy a plusz terem regisztrálása miatt a PS alá, de akkor is ők szúrták el és ez biztos.
      Nem értem, hogy azt miért nem tudták megmondani neki a jegyben, hogy a befizetés miatt nem kaphatja meg az első terembe.
      Az olvasásról meg annyit, hogy tegye fel a kezét, aki elolvasta az egész maszlagot a PS-es regisztrációnál.
      Az a baj, hogy a szigorított szabályok óta sokkal több az ilyen eset mint előtte és könnyen előfordulhat, hogy az új rendszer az oka.
      Nem hiszem, hogy bárki is ezzel kezdené, ugyanis a többség jegyben valószínűleg már utánaérdeklődött előtte, csak arról is egyre több a panasz, hogy még válaszolni sem hajlandóak és csak utána szoktak ide írni.
      Vagy kiderül, vagy nem, mert nincs is minek kiderülnie, de ez már messze nem az a régi, profi ügyintézés, ami volt. Látszik, hogy derfinne felmondott.
    • GrimTheCat
      GrimTheCat
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.31, Hozzászólások: 7.327
      ...bla bla bla n00b vagyok bla bla bla...
      kb ennyi jött le belőle :D

ah, de vicces mikor az emberi hülyeség ilyen postírási szorgalommal társul :D .
    • Benec12
      Benec12
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.04, Hozzászólások: 2.051
      Original von alicenorbie
      Az olvasásról meg annyit, hogy tegye fel a kezét, aki elolvasta az egész maszlagot a PS-es regisztrációnál.
      Jelen :)
      Azért ha az ember kiadja az adatait, szerintem ne sajnáljon elolvasni néhány bekezdésnyi, netán oldalnyi szöveget (szerintem).
    • alicenorbie
      alicenorbie
      Bronz
      Mindenki volt noob, úgyhogy ez nem volt túl elmés. :f_rolleyes:
      Ha már basztatjátok, legalább értelmesen tegyétek, ahogy én szoktam, :f_tongue: de ez (még?) nem az a tipikus topik, úgyhogy én még bizakodok.
    • alicenorbie
      alicenorbie
      Bronz
      Original von Benec12
      Jelen :)
      Azért ha az ember kiadja az adatait, szerintem ne sajnáljon elolvasni néhány bekezdésnyi, netán oldalnyi szöveget (szerintem).
      Gratulálok, ön benne van az értelmesebb 2%-ban. :f_thumbsup: (Én nem. :f_grin: )
    • Diavolo73
      Diavolo73
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.25, Hozzászólások: 105
      Khmmm... Khmmm....

Én is elolvastam, legalább is azokat a dolgokat a szerződésekben amik az adataimra, teendőimre vonatkoztak.
      1. Értelmes ember nem ír alá, vagy fogad el egy olyan szerződést, amit nem ért
      2. "A tartalmának nem (megfelelő) ismerete, el nem olvasása, annak elfogadása esetén nem mentesít az abban foglalt - akár jogi - következményei alól." Következésképp csak az fogad el, írjon alá egy szerződést aki érti mit ír alá. Ha nem érti meg lehet kérdezni és tisztázni lehet mielőtt elfogadja azt magára nézve is kötelezően.

Tudom off, de a véleményem nem akartam elhallgatni :)
    • alicenorbie
      alicenorbie
      Bronz
      Szerintem éppenséggel a témához tartozik, ugyanis a srác sem olvasta el figyelmesen és ebből adódott az első probléma.
      Én is beleolvastam, de az egyenlő a nullával. Minden betűt tudni kéne benne értelmezni és csak utána cselekedni, mert bárhol el lehet rejtve a csapda direkt érthetetlenül megfogalmazva.
      Amúgy mindenki tisztában van azzal, amit írsz, de, ha az összes ilyen "elfogadom" előtti részt maradéktalanul meg akarnám érteni, akkor egész életemben mással sem foglalkoztam volna.
      Akkor van a gond, ha ezt megszokja az ember és esetleg már egy banki papírt is így ír alá vagy bármi komolyabb szerződést.
    • cifracirkusz
      cifracirkusz
      Globális
      Regisztrált: 2009.03.09, Hozzászólások: 892
      Egyébként utolag ezt el lehet olvasni valahol?