adatok bizalmassága

• kisvincze87
      kisvincze87
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.31, Hozzászólások: 7
      sziaszok,
      Őszinten mondva megfordult a fejembe, hogy az adataimat felhasznalhatjak ellenem(pl mikor fényképet készitek a személyazonossági bizonyitvánzomról)(ekkor megadtam a személyazonsoitó számomat is), ti mit szóltok nem kerülhetünk csapdába?
      üdv.
      kisvincze87
  • 4 válasz
    • METALzx
      METALzx
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.08.03, Hozzászólások: 4.501
      Miért élnének vissza vele?

Bár múltkor valaki a bankszámlámról indított egy nagy összegű utalást egy bizonyos "PS-GIBRALTAR" nevű cég számlájára, picit meglepődtem, hogy tudott belépni, mire megkérdeztem az illetékeseket, mondták, hogy a személyigazolványom adataival..

aki komolyan venné, amit írtam kérdezze meg kezelőorvosát és gyógyszerészét

• GrimTheCat
      GrimTheCat
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.31, Hozzászólások: 7.327
      Eredeti hozzászólás kisvincze87 felhasználótól: sziaszok,
      Őszinten mondva megfordult a fejembe, hogy az adataimat felhasznalhatjak ellenem(pl mikor fényképet készitek a személyazonossági bizonyitvánzomról)(ekkor megadtam a személyazonsoitó számomat is), ti mit szóltok nem kerülhetünk csapdába?
      üdv.
      kisvincze87
      milyen csapdára gondolsz?
    • Dexter80
      Dexter80
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.30, Hozzászólások: 2.547
      Semmi sem kötelező, a te saját pénzedből is utalhatsz 50 dodót...
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia!

A képek csak az adatok valódiságának megerősítésére szolgálnak, a biztonsági ellenőrzés végeztével - annak eredményétől függetlenül - megsemmisítésre kerülnek.

Egyébként le van írva, hogy pl. a személyi igazolvány számot nyugodtan ki lehet takarni.
      Amit néznek az a név, cím, a születési hely és idő.