Egy aprocska probléma

• ThreeBWA
      ThreeBWA
      Bronz
      Regisztrált: 2009.11.06, Hozzászólások: 5
      Üdv Forumozok

Most regiszraltam az oldalra sikerrel ki is töltöttem a kviz t aztan mentem a poker platform kivalasztasara
      a Cake Poker t választottam mert az tünt szimpatikusnak, regiszraltam is , megadtam a 4es lépés nél az account nevem és egy hiba üzenet jött fel hogy ilyen account mar hasznalatban van , pedig en csinaltam.
      Vegul viszajottem nehany ora mulva es akkor mar pipa volt mellete kitoltottem a személyes adataim és irták hogy várakozzak.
      Szoval a kérdésem hogy most rendben e van az account om amit megadtam vagy valamit valtoztatnom kéne?
      Mikor megnezem a kivalasztott platform ot ( cake poker ) csak nehany szam van nem az account nevem ( ami mellesleg ThreeBWA )

Köszönöm elöre is a válaszokat és bocsanat a rosz fogalmazasért kicsit ittasan irom ezen sorokat.

Tiszteletem
      István
  • 3 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia!

Az ügyfélszolgálatnál kell érdeklődni, hogy most akkor elfogadta-e a nevet a rendszer vagy sem, mert lehet, hogy csak az oldalon volt egy kis átmeneti hiba. A supportot a Segítség menün keresztül lehet elérni, de sajnos jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálat, így az üzeneteket angol vagy német nyelven tudjuk fogadni.
    • Nikita0815
      Nikita0815
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.23, Hozzászólások: 1.336
      Nekem ugyan ez volt,csak valami átmaneti zavar,nyugi müködni fog.először én is azt hittem hogy nem jo valami,de aztán minden ok volt.Esetleg ha gyorsitani akarod akkor ne várd meg mig kérik az adataid hanem küldd el minél előbb. én is igy tettem és másnap meg is kaptam az 50 dodot.Gl
    • ThreeBWA
      ThreeBWA
      Bronz
      Regisztrált: 2009.11.06, Hozzászólások: 5
      Köszönöm a válaszokat megnyugodtam ugyérzem
      Most keszitem a kepeket azaz mar keszvannak eppen azzal veszödöm
      nem kültem el elöre nem sietek sehova :)