nl50 74 sh

• bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      Hero ($51.30)
      BB ($59.37)
      CO ($46.82)
      BTN ($63.65)

Dealt to Hero 7:heart: 4:heart:

fold, fold, Hero raises to $1, BB calls $0.50

FLOP ($2) 4:spade: A:heart: 6:heart:

BB bets $1.50, Hero raises to $5.50, BB calls $4

TURN ($13) 4:spade: A:heart: 6:heart: T:club:

BB checks, Hero checks

RIVER ($13) 4:spade: A:heart: 6:heart: T:club: 2:club:

BB bets $8, Hero folds

BB wins $12.35

12 hadnes ismertlen arc.... jó aine? floppon bevállaljuk az all int? vagy raise/fold?

kösz
  • 6 válasz
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      hát azt te döntsd el hogy bevállalod e az allint, mert sztem ha nem akkor ne raiselj
      többi std
    • pokerface02
      pokerface02
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.08, Hozzászólások: 1.211
      Itt vmi nem stimmel a HH-val....te raiselsz sb-sől, de utána meg pozban vagy?.......vagy h van ez? :s_rolleyes:
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Original von pokerface02 Itt vmi nem stimmel a HH-val....te raiselsz sb-sől, de utána meg pozban vagy?.......vagy h van ez? :s_rolleyes:
      A Boss szokott érdekes dolgokat csinálni... általába ha kiül vagy beül egy játékos és 2en 3an vagyunk...

ilyenkor előszokott fordulni, hogy pl 2en vagytok és a BTN a nagyvak és az SB a kisvak

vagy pl 3an vagytok és 1 nagyvak van csak...

de csak pár körig amíg el nem rendezi normálisan...

amúgy itt BTN voltam mint kisvak... csak gondolom ezt a HM úgy fogta fel, hogy akkor tényleg én vagyok a SB is...
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Raise/fold-nak nincs értelme egy pár + FD-val. Ha nem vállalod be az all-int, akkor inkább csak callolj, és nézd meg mit lép turn-ön.
    • Sebhelyes
      Sebhelyes
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.16, Hozzászólások: 1.351
      Szerintem ha már betelted a flopot és ő callozott, akkor turnön mindenképp emelj tovább. Ezzel akár top párral is nagyon nehéz helyzetbe hozhatod, sok mindent el fog szórni.
      Vagy ezzel túljátszanánk? Vélemény?
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Eredeti hozzászólás Sebhelyes felhasználótól: Szerintem ha már betelted a flopot és ő callozott, akkor turnön mindenképp emelj tovább. Ezzel akár top párral is nagyon nehéz helyzetbe hozhatod, sok mindent el fog szórni.
      Vagy ezzel túljátszanánk? Vélemény?
      Ez is lehet egy opció, de pozból ok a check behind is. Igazából ellenfél függő. Aki képes eldobni itt egy Ax-et, az ellen ok lenne a bet.