[SH] NL10 SH JKo CO

• elekadammate
      elekadammate
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.14, Hozzászólások: 5.188
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      SB ($12.73)
      BB ($10)
      UTG ($11.91)
      UTG+1 ($6.90)
      Hero ($12.96)
      BTN ($2.10)

Dealt to Hero J:diamond: K:heart:

fold, UTG+1 raises to $0.30, Hero calls $0.30, fold, fold, fold

FLOP ($0.75) 3:heart: 7:spade: J:heart:

UTG+1 bets $0.50, Hero calls $0.50

TURN ($1.75) 3:heart: 7:spade: J:heart: T:diamond:

UTG+1 bets $1.20, Hero calls $1.20

RIVER ($4.15) 3:heart: 7:spade: J:heart: T:diamond: 6:diamond:

UTG+1 checks, Hero ?

sziasztok, az ellenfél 28 / 18 4.0 35 hand
  • 7 válasz
    • szekely89
      szekely89
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.27, Hozzászólások: 276
      Simán elcsekkeled,-->potkontrol
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      -preflop fold,legtöbbször dominálva leszel-->sokat vesztel,keveset nyersz
      -river ck behind,nem nagyon látok value-t egy leadben.
    • elekadammate
      elekadammate
      Bronz
      sziasztok PRE pozicióból nemlehet ilyeneket játszani?
      riveren nem 3 barrelezne egy nállam jobb handdel, amíg egy 7 8 9 T es párból simán nyerhetnék valuet.
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Original von elekadammate sziasztok PRE pozicióból nemlehet ilyeneket játszani?
      riveren nem 3 barrelezne egy nállam jobb handdel, amíg egy 7 8 9 T es párból simán nyerhetnék valuet.

mondom, h nem ....mert túl sokszor leszel dominálva lejön mondjuk egy K hight board az ellenfelednek alig lesz olyan Kx a kezében amiből valuet nyersz,legtöbbször KQ,AK,lesz nála ami tönkre ver.---->nagyon jó postflop skill kell ahhoz h játsz vele akár IP is,és nl10-en azért nekünk akadnak ezen a téren gondjaink...
      amúgy ha suited lenne,az oké azzokkal megfelelő ember ellen én is becallolok,de nem csinálok belőle rendszert.

iveren nem 3 barrelezne egy nállam jobb handdel, amíg egy 7 8 9 T es párból simán nyerhetnék valuet

azt is gondold végig h ezek mekkora részét képezik a rangenek.sőt amiket felsoroltál azokból nem nagyon fogsz valuet nyerni,kivéve ha CS az ellenfél.
      kérdem én te ezzekkel becallolnál riveren?mert én nem....
      esetleg 99-el barreleznék 2 utcát,riveren pedig call a BD miatt,de a többit dobnám.

itt legtöbbször Jx,FD lesz a range...úgye fluss húzok ellen elől vagy,a Jx-ek közül pedig max a JQ adja és vered.
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      Original von kitartas77
      Original von elekadammate sziasztok PRE pozicióból nemlehet ilyeneket játszani?

mondom, h nem ....mert túl sokszor leszel dominálva lejön mondjuk egy K hight board az ellenfelednek alig lesz olyan Kx a kezében amiből valuet nyersz,legtöbbször KQ,AK,lesz nála ami tönkre ver.---->nagyon jó postflop skill kell ahhoz h játsz vele akár IP is,és nl10-en azért nekünk akadnak ezen a téren gondjaink...
      amúgy ha suited lenne,az oké azzokkal megfelelő ember ellen én is becallolok,de nem csinálok belőle rendszert.

iveren nem 3 barrelezne egy nállam jobb handdel, amíg egy 7 8 9 T es párból simán nyerhetnék valuet

azt is gondold végig h ezek mekkora részét képezik a rangenek.sőt amiket felsoroltál azokból nem nagyon fogsz valuet nyerni,kivéve ha CS az ellenfél.
      kérdem én te ezzekkel becallolnál riveren?mert én nem....
      esetleg 99-el barreleznék 2 utcát,riveren pedig call a BD miatt,de a többit dobnám.

itt legtöbbször Jx,FD lesz a range...úgye fluss húzok ellen elől vagy,a Jx-ek közül pedig max a JQ adja és vered.

+1
    • elekadammate
      elekadammate
      Bronz
      köszi a részletes választ,

amugy mi az a BD és a FD?
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Original von elekadammate köszi a részletes választ,

amugy mi az a BD és a FD?
      nincsmit.

FD= flush draw

BD= Busted draw ---> besült húzó,ergo ami nem egészült ki riverre.