Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Nl 25 Sh Qq

• SzamEE07
      SzamEE07
      Ezüst
      Regisztrált: 2009.08.19, Hozzászólások: 2.075
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.25(BB) Replayer
      Hero ($25.30)
      BB ($8.85)
      UTG ($12.60)
      UTG+1 ($25)
      CO ($20.55)
      BTN ($25.20)

Dealt to Hero Q:club: Q:heart:

fold, fold, CO raises to $1, fold, Hero raises to $3.50, fold, CO calls $2.50

FLOP ($7.25) 7:spade: J:club: 5:spade:

Hero bets $4.25, CO raises to $17.05 (AI), Hero calls $12.80

TURN ($41.35) 7:spade: J:club: 5:spade: 9:diamond:

RIVER ($41.35) 7:spade: J:club: 5:spade: 9:diamond: 8:heart:

CO shows K:spade: K:club:
      (Pre 82%, Flop 92.4%, Turn 95.5%)

Hero shows Q:club: Q:heart:
      (Pre 18%, Flop 7.6%, Turn 4.5%)

CO wins $39.30

El lehet dobni egy 3betelt partyban?
  • 6 válasz
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      Dehogy lehet :)
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Original von vanyas Dehogy lehet :)
      +1
    • Mohojojo13
      Mohojojo13
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.09, Hozzászólások: 894
      nem lehet eldobni??? sztem el lehet, mi az ami így játszik és verjük?? AJ?? 55+ Jxs, 2over FD vel szemben simán hátul vagyunk, illetve nem simán de hátul... amit verünk az vmi meztelen KJ AJ szerű lap, sima FD 1overrel, ami talán nem tolja vissza, többször buktam ilyet mint nyertem abban biztos vagyok!
    • Sebhelyes
      Sebhelyes
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.16, Hozzászólások: 1.351
      Original von Mohojojo13 nem lehet eldobni??? sztem el lehet, mi az ami így játszik és verjük?? AJ?? 55+ Jxs, 2over FD vel szemben simán hátul vagyunk, illetve nem simán de hátul... amit verünk az vmi meztelen KJ AJ szerű lap, sima FD 1overrel, ami talán nem tolja vissza, többször buktam ilyet mint nyertem abban biztos vagyok!
      Ne 3betelj ilyen lapokkal, ha ezen a boardon dobnál. Az arc még csak nem is full stackel ül bent. AJ-vel, FD-val is játszhat így, akkor pedig már meg van a banki esély a megadáshoz. (2,2:1 azaz kb az esetek 30%-ában kell nyernünk ahhoz, hogy 0-n legyünk.)

Board J 7 5
      Q:cQ ----------------------------------------------------------------> 34.959%
      JJ+, 77, 55, A:sK, A:sQ, AJs, K:sQ, K:sJ, AJo------------> 65.041%

A JJ-t ezen a boardon is valószínűbb, hogy slowplayeli, hogy ne űzzön ki AK, AQ-szerű lapokat, így az nem túl valószínű, az 55 és 77 meg még ennyire se, de ezekkel a skálájában is megéri megadni.

Board J 7 5
      Q:cQ --------------------------------------------------------------> 43.112%
      QQ+, A:sK, A:sQ, AJs, K:sQ, K:sJ, AJo---------------> 56.888%

+1 nem lehet dobni

/Egyébként valóban többször bukod, mint nyered:D /
    • Mohojojo13
      Mohojojo13
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.09, Hozzászólások: 894
      Szóval akkor itt helyes játék betenni? de hol a +EV? hosszútávon ez rohadtsokba fog kerülni ha ezeket mindig bepakoljátok, komolyabb read nélkül, de amint látjuk nem sok mindenre vagyunk jók a QQval, megnézegettem ezeket én is egy darabig, mikor kb tudtam h mi van nála, és ott is volt a jobb lap általában...

ha többször bukom mint nyerem akkor mit nem lehet rajta eldobni?
    • crazy3317
      crazy3317
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.12, Hozzászólások: 674
      szerintem AA,KK visszatolja pre.
      max setek ellen lehetünk nagyon rossz helyzetben, bár nem tudom, azokkal calloztak volna-e preflop.
      AJs, AKs, AQs lehet nála szerintem. (mondjuk én AKs-re mindig rátolom pre :> )