[SH] Nl10SH JJ BU 3betcall

• fureszk
      fureszk
      Globális
      Regisztrált: 2009.06.07, Hozzászólások: 2.565
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      SB ($10.70) 47/21/AF: 1.5/3bet: 3.0/200hand
      BB ($15.45) fishy
      UTG ($10.30)
      UTG+1 ($11.25)
      CO ($7.75)
      Hero ($16)

Dealt to Hero J:club: J:heart:

fold, fold, fold, Hero raises to $0.40, SB raises to $0.70, BB calls $0.60, Hero calls $0.30

FLOP ($2.10) 4:club: 6:spade: 8:spade:

SB bets $0.40, BB calls $0.40, Hero raises to $3, SB raises to $10 (AI), BB folds, Hero ?

Mi alapján kell eldönteni mi a helyes? Ezek a helyzetek mindig kifognak rajtam... Call-call-call? Azért nem látom jónak mert egy turn A és egy second barellnek tűnő bet bekavarhat... :s_rolleyes:
  • 11 válasz
    • RealRaul21
      RealRaul21
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.18, Hozzászólások: 5.526
      veszélyes az ilyen hülyék ellen.

igen flop call és turn újraértékelés
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      flop stack off.
      rengeteg scary card jöhet nekünk a további utcákon,a millió draw out,Q,K,A....
      míg flopon a 2fish simán berakja rosszabbal,TP,99-TT, drawok ezek mind a range-ük,szóval nekem nem tetszik a calldown.
    • fureszk
      fureszk
      Globális
      Original von kitartas77 flop stack off.
      míg flopon a 2fish simán berakja rosszabbal,TP,99-TT, drawok ezek mind a range-ük,szóval nekem nem tetszik a calldown.
      Utólag tiszta fejjel átgondoltam. Az ürge PFR értéke reális, úgyhogy nem fogalmatlan játékos. Preflop 3betelt és egy száraz floppon is 3betelt. Utólag nézve jobb a fold ilyen helyzetekben... :s_cry: (de csak a flop 3betre!)
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Original von fureszk
      Original von kitartas77 flop stack off.
      Utólag tiszta fejjel átgondoltam. Az ürge PFR értéke reális, úgyhogy nem fogalmatlan játékos. Preflop 3betelt és egy száraz floppon is 3betelt. Utólag nézve jobb a fold ilyen helyzetekben... :s_cry: (de csak a flop 3betre!)
      1.nem dry a board.
      2.nagyon tág a range.
      3.wtf??? raiseltél és elakarod dobni?????így már stack off.....
      ha nem akarod berakni akkor call flop,turn újra értékelés... csak mondom kb a fél deck scary card nekünk.....
    • fureszk
      fureszk
      Globális
      Oké, hogy a min3bet gyenge line, DE! csak akkor ha sűrűn csinálja a fish, (viszont mint láthatjuk se az AF se a 3bet sem kirívó). Ha ritkábban csinálja úgy gondolom érdemes óvakodni tőle.

Nem vagyok commited, 3.7$ van eddig a potban még 7$ vár lecallolásra, dobhatónak tartom.

Flop call valóban rossz, mert túl sok scary card jöhet turnon. Raiselni viszont muszáj, egyrészt kizárni az overcardokat, másrészt így könnyebb betájolni villain mennyi pénzt tervez a potba rakni. (lehet ezek rossz szavak rá)

Erős linenak érzem a PF 3bet(akkoris ha mini!) F 3bet linet, úgy gondolom mindenképp erősnek érzi lapját BÁRKI (aki nem overaggró állat) és ilyet csinál.

Nagyjából ezek lennének a gondolataim viszonylag összeszedve. Villain lapja ismert, közzéteszem a kézelemző hozzászólása után. :s_thumbsup:
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Original von fureszk Oké, hogy a min3bet gyenge line, DE! csak akkor ha sűrűn csinálja a fish, (viszont mint láthatjuk se az AF se a 3bet sem kirívó). Ha ritkábban csinálja úgy gondolom érdemes óvakodni tőle.
      .
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      [quote]Original von kitartas77
      Original von fureszk Oké, hogy a min3bet gyenge line, DE! csak akkor ha sűrűn csinálja a fish, (viszont mint láthatjuk se az AF se a 3bet sem kirívó). Ha ritkábban csinálja úgy gondolom érdemes óvakodni tőle.
      jó de eddig nem tudtuk h a 3bet érték csak 3,legközelebb írd be az elejétől,ne csak ilyenkor :D na m1 mi ezt msn-en ledumáltuk,engem meggyőztél:D
    • fureszk
      fureszk
      Globális
      [quote]Eredeti hozzászólás kitartas77 felhasználótól:
      Original von kitartas77
      jó de eddig nem tudtuk h a 3bet érték csak 3,legközelebb írd be az elejétől,ne csak ilyenkor :D na m1 mi ezt msn-en ledumáltuk,engem meggyőztél:D
      Annyi eszem van, hogy írjam, ha kiugróan magas a 3betje vagy gyakran csinálta volna ezt. Elemzést nem kapunk? :f_rolleyes:
    • Cuttlefish
      Cuttlefish
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.09, Hozzászólások: 1.803
      Én dobtam volna a flopon. Szerintem nincs gond. Szerintem valószínűbb itt nála a QQ+, mint a 99-TT. Mert szerintem nagyon gyakran PP van az ilyen mögött, ami overpair lesz.
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      ha flopon raiselsz akkor utána call pusht.
    • fureszk
      fureszk
      Globális
      Villain mutat K:cK
      De természetesen én is lecalloztam...
      Ez elég tömör válaszra sikeredett axleska. :f_o: ?(