Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[FR] NL 10 FR AKs

• andras82sz
      andras82sz
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.30, Hozzászólások: 68
      Eloszor is elnezest a helyesirasert...romaniaban elek es elkorcsultam:D
      Amugy a leosztasrol, hogyan kellet volna eszt megjatszani postflop, mert mintha ez nem idealis igy. En ugy gondoltam hogy minden roszab Ax dob egy viszaemelesre es csak jobb jon AI marmint a full ezert volt a call, hadd blofojen ki gyengebbel, nembanom :D
      A preflop emelesemrol anyit mondanek hogy neha 2BB early, 3,5 middle, 4 late... a valtozatosag kedveert amugy 4 BB azt tudom:s_biggrin:

Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $21,15
      BU:
      $21,27

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (8 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.69 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is UTG2 with A:club: , K:club:
      Hero raises to $0,20, 4 folds, BU calls $0,20, 2 folds.

Flop: ($0,55) A:heart: , 5:diamond: , A:spade: (2 players)
      Hero bets $0,30, BU raises to $1,20, Hero calls $0,90.

Turn: ($2,95) 2:heart: (2 players)
      Hero checks, BU bets $2,30, Hero calls $2,30.

River: ($7,55) 3:diamond: (2 players)
      Hero checks, BU checks.

Final Pot: $7,55

Results follow (highlight to see):
      Hero shows three of a kind, aces (Ac Kc)
      BU shows a pair of aces (Ts Js)

Hero wins with three of a kind, aces (Ac Kc)
  • 3 válasz
    • stratibass
      stratibass
      Globális
      Regisztrált: 2007.10.24, Hozzászólások: 422
      ez a minraise utg-ből szerintem nem túl okos dolog.
      olyat hallottam, hogy pozíció függvényében nyitsz potot, de az pont fordítva nézett ki: EP: 4bb, MP: 3,5BB, CO+BU: 3BB
      :s_ugly:
    • andras82sz
      andras82sz
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.30, Hozzászólások: 68
      En pedig pont forditva latom ertelmet a dolognak.

Ha az EP emeleset nezzuk 1. mar onmagaban erot mutatok hogy ebbol a pozitiobol emelek es nem szukseges nagyot emelni ugyanis sokan vannak megettem es konyen lehet naluk erosebb lap, igy meg sporolok is egy kicsit dobas esten 2. olyan lapokat mint AQ AJ, AT olcson megtudok jatszani ugyanis egy 3betre konyen dobok mert nem akarok OOP jatszani 3. a kis PP -el is jatszani tudok szetvadaszatra mert ha standardszeruen 3betelnek ram meg mindig van oddszom callozni. 4. sok jatekos szamara megteveszto a dolog mert gyengeseget mutatok igy szemet lapokkal is ramemelnek vagy megadnak en pedig elol vagyok.
      A LP pedig azert jo a 4bb mert ott forditva mukodik a dolog. Nagyon sok kezet megjatszok ezert a SB es BB sokszor megad ha olcso lesz nekik ezert nyomas alla kell helyezni oket + keves esely van arra hogy egy eros kez legyen valakinel met csak 2 vagy 3 jatekos van mogottem.

De amugy epp ezert erdekes a poker mert kulomboznek a velemenyek :f_wink:
    • ingyenfrag
      ingyenfrag
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.06, Hozzászólások: 19.204
      szia

flopon lehet reraiselni, de ha azt nem szeretnéd, akkor turnön be kéne már tenni a stacket, mert riverre sok kényelmetlen lap jöhet, mint pl ez a 3as