Help Me

• Kispexa
      Kispexa
      Bronz
      Regisztrált: 2009.11.08, Hozzászólások: 7
      Hello!

Nem akarlak zaklatni titeket de nem vágom h mi van!
      Múlt hét csütörtökön elküldtem mindent!másolatokat fényképet meg mindent!
      Semmi választ nem kaptam hogy oké megkaptátok!Így aztán fogalmam sincs hogy utalják-e a pénzt vagy nem!Nézzétek meg lécci hogy minden OK?!Láttam hogy valaki írta hogy freemail-ről küldte és nem kaptátok meg!Nálam is ez van?
      Előre is köszi!
  • 3 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia!

Küldd el ezt az üzenetet a Segítség menüben, nézzük mit válaszolnak.

"Hello!

I passed the quiz more than a week ago, but unfortunately the starting money didn't come yet.
      Please take a look on my account, and help me, what should I do, to get the money ?

Thank You!"
    • Kispexa
      Kispexa
      Bronz
      Na ezt küldték!Most már tényleg nem vágom mi van mert már kérték tőlem a full tilt-es player ID-t és én elküldtem!

Thank you for your message.

We cannot transfer your capital as fulltilt does not recognize your account. Please send us your Full Tilt Poker Player ID and we will introduce it manually in our systems.

If you have any other queries please do not hesitate to contact us.

Erre elküldtem megint!Aztán írták hogy érvénytelen vagy nem létezik és nézzem meg még egyszer!Hozzá tették hogy nagybetűérzékeny!De akárhogy nézem az én ID-m akkor is KisPexa !Nagy K nagy P!Kezdem feladni!Lehet hogy csak én vagyok hülye!
      Lehet az a baj hogy a Strategy-n úgy vagyok regelve hogy Kispexa a Tilt-en pedig KisPexa!
      Segítsetek lécci!Kösz
    • Kispexa
      Kispexa
      Bronz
      Végre sikerült úgyhogy a dolog tárgytalan!Meg van mi volt a baj: Nem kellett nagy betűt használni!De mire én ezt felfogtam!!!!!!!!
      Na kösz mindenkinek a segítséget!