Érdekes probléma/képküldés

• ThreeBWA
      ThreeBWA
      Bronz
      Regisztrált: 2009.11.06, Hozzászólások: 5
      Üdv forumozok

Elsösorban elnézést a sok ékezet hianyért föleg angolul irok.

Olyan problémával talaltam szemben magamat amelyre nemis gondoltam,mégpedig azzal hogy mikor kuldtem ID Check re a kért 3 képet, 2 -t engedett is csatolni 3. at nem mert atléptem a 3megabyte ot ( CitromaiL ) .
      Jo gondoltam kuldok nekik meg 1 levelet a 3. kép el, ezt az elsö levélben megis emlitettem
      Szoval megirtam a masodik levelet es csatoltam a 3. képet és egyszerüen nem kuldi ( 3szor is probaltam , nem rontottam el kuldesnel vagy ilyesmi ).
      Szoval nem tudom most mi van , hogy mért nem enged nekik még 1 levelet küldewni

ha esetleg talalkozott mar valaki eféle problemaval vagy tudna tanacsot adni az kérem segitsen

Üdvözlet
      István
  • 2 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia!

Sajnos a citromail-el már korábban is akadtak gondok, fájlküldés esetén néha megbízhatatlan. Használj inkább komolyabb email szervereket, mint gmail, hotmail, yahoo, stb. Az email címed megváltoztatásához az ügyfélszolgálatnak kell üzenni, a Segítség menüponton keresztül.

A képek méretét le lehet csökkenteni bármelyik ingyenesen letölthető képszerkesztő progi segítségével.
      Ehhez tudom ajánlani pl. a Photoscape programot.

Mindenképp az lenne a célszerű, ha a képeket egy emailben tudnád elküldeni.
    • sebilaci
      sebilaci
      Bronz
      Regisztrált: 2009.11.02, Hozzászólások: 2
      én a irfanwiew-t ajánlom az easy