Probléma

• Danyesz
      Danyesz
      Bronz
      Regisztrált: 2009.11.06, Hozzászólások: 2
      Az lenne a kérdésem hogy,elküldtem a regisztrált e-mail címemmel a képeket amit kértek,de válaszként azt kaptam hogy nem tudják megnyitni.Az lehet a probléma hogy freemailes fiókkal regisztráltam,és csak óriásfájlként tudtam csatolni a képeket,úgy hogy 1 mappában van betömörítve winrarral.Na most az lenne a kérdésem,hogy változtassam meg gmail-esre a regisztrált e-mail címemet és azzal el tudom küldeni normálisan csatolva vagy vmi programmal kicsinyítsem le a képeket?
      Ehhez kapcsolódik hogy a honlapon meg tudom változtatni az email címemet a beállításokban?Nem kell ahhoz üzenetet írni az ügyfélszolgálatnak?Mert 1szerűbb lenne akor mint a képek méretét megváltoztatni.
  • 2 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia!

A képeket mindenképp *.jpg formátumban kellene csatolni, ez a legfontosabb.
      A képek méretét le lehet csökkenteni bármelyik ingyenesen letölthető képszerkesztő progi segítségével.
      Az email címed megváltoztatásához az ügyfélszolgálatnak kell üzenni, a Segítség menüponton keresztül.
      Jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálat, így az üzeneteket angol vagy német nyelven tudjuk fogadni.
    • Danyesz
      Danyesz
      Bronz
      Regisztrált: 2009.11.06, Hozzászólások: 2
      Értem.Akkor célszerűbb a képeket lekicsinyíteni.Köszönöm a gyors választ.