Segitség

• sniper20
      sniper20
      Bronz
      Regisztrált: 2009.11.09, Hozzászólások: 407
      Sziasztok

Az én problémám csak annyi lenne hogy el végeztem a kvizt és mivel már nekem van fulltilt-em és pookerstarsom. Ezeken szeretek játszani így már nem tudtam itt fel használni az 50$ így az uncsimnak akkartam adni de utolag ki derült hogy nem lehet. Ez persze amatör hiba volt de most nem tudom mit is lehet vagy kell csinálnom?
  • 22 válasz
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia sniper20,

A kezdőtőkét 7 terembe kérheted ki többek között:
      - Titan Poker
      - Party Poker
      - Everest Poker
      - Cake Poker
      - Full Tilt Poker
      - PokerStars
      - Pacific Poker

Ezek közül mindenhol rendelkezel számlával? Ha kijátszod a bónusz feltételeit, akkor kiveheted a pénzt, és átteheted a Full Tilt Pokerre vagy a PokerStarsra.
      Amennyiben nem akarsz élni az ajánlattal, akkor nem kell semmit sem tenned. A fórumot továbbra is használhatod, illetve gyűjthetsz Strategy Pontokat (ha az útmutatók alapján hozod létre a számláidat).

Ha unokatesódnak még nincs PokerStrategy számlája, akkor nyugodtan regisztrálhat, és kikérheti a kezdőtőkét.

Szerk: Lehet, hogy félreértettem. Ha balika74-nak van igaza (tehát unokatesód számlájának a nevét adtad meg a profilodban), akkor vedd fel a kapcsolatot az Ügyfélszolgálattal, és kérd az adataid módosítását, mert ez csalásnak minősül.
    • balika74
      balika74
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.18, Hozzászólások: 1.559
      .
    • sniper20
      sniper20
      Bronz
      Szia

Akkor csak annyí a teendőm hogy egy másik poker termet kell választanom és oda meg is kapom a kezdőtőkét.
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Milyen gyors ma mindenki. :f_smile:

Módosítottam a hozzászólásom, ezt olvastad?
      Szerk: Lehet, hogy félreértettem. Ha balika74-nak van igaza (tehát unokatesód számlájának a nevét adtad meg a profilodban), akkor vedd fel a kapcsolatot az Ügyfélszolgálattal, és kérd az adataid módosítását, mert ez csalásnak minősül.

Ezután kikérheted a kezdőtőkét egy másik terembe.
    • sniper20
      sniper20
      Bronz
      ok

KÖSZÖNÖM
    • sniper20
      sniper20
      Bronz
      Haly

Utánna néztem és ha én jelentem be hogy rossz adatokat adtam meg akkor még van valami esélyem?
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Igen, minél előbb vedd fel a kapcsolatot az Ügyfélszolgálattal, és közöld velük, hogy téves adatot adtál meg.
    • sniper20
      sniper20
      Bronz
      segitenél nekem nekem az angol és német tudásom nem az igazi a web forditó meg nem hiszem hogy elég meg bizható.
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Szia sniper20,

Az alábbi üzenet megfelelő lesz:
      Dear PokerStrategy Support!
      I added a wrong ZZZ user name in my PokerStrategy profile. Please delete it from my profile.
      I downloaded the XXX, and I made my new account. My account name is YYY. Please send here my starting capital. Thanks!

Készítsd el még a levél elküldése előtt a kezdőtőkés útmutatók egyike alapján az új pókerszámládat, és az XXX helyére írd a terem nevét, az YYY helyére pedig az ott megadott felhasználói nevedet.
      ZZZ helyére pedig azt a termet írd, ahová rossz nevet adtál meg.
    • sniper20
      sniper20
      Bronz
      Haly

Köszönöm a segitséget nem akartam ilyen galibát nagyon kezdő vagyok még.
      További jó munkát kivánok.
    • sniper20
      sniper20
      Bronz
      Szia ezt kaptam válaszként

Dear sniper20,

Unfortunately we were unable to transfer your free $50 starting capital, since you have not had an ID-Check.

An ID-Check is necessary in order to confirm your personal details, to show that you are at least 18 years old and are receiving the starting capital for the first time.

For this, please send us an email from your email address (the one you registered at PokerStrategy.com) to security@pokerstrategy.com

Please attach a scanned or photographed picture of a document confirming your age and address as given to us when you registered at PokerStrategy.com

Please send us one of the following documents:
      the front and back side of your ID card
      your passport
      the front and back side of your drivers licence

You can blank out any information not relevant to us. The following information should be clearly visible and recognisable:
      name
      address
      issuing authority
      ID number
      date of birth

If the address on the document is different from the address you registered at PokerStrategy.com, then please attach a proof of residence document. This can be for example a (gas, electricity, telephone) bill or bank statement addressed to you.
      ?
      You can be assured that the information sent will be treated confidentially and only used in context of the short ID-Check.

More information regarding our Privacy Policy can be found here:

Data Protection (Privacy) Policy
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Szia sniper20,

Az Ügyfélszolgálat a személyes okirataid másolatát kéri, mielőtt a kezdőtőke átutalásával foglalkoznának. Küld el az iratok kétoldali másolatát, illetve egy olyan képet is, amin a kezedben tartod az igazolványod és az arcod is jól látható a security@pokerstrategy.com címre. A levelet arról a fiókról írd, amin keresztül itt nálunk is regisztráltál.
      Miután kész vagy evvel, vedd fel ismételten a kapcsolatot az Ügyfélszolgálattal, és küld el az alábbi üzenetet:
      Dear PokerStrategy Support!
      I sent the requested documents today. I made a new account in XXX. My account name is YYY. Please send here my starting capital.

XXX: Terem neve.
      YYY: Új felhasználói név.
    • sniper20
      sniper20
      Bronz
      ezt kaptam ma

hello,

please write down your username of pokerstrategy and then send us the
      copy of your ID again, so that we can find your data.

thanks & regards,
      PokerStrategy Team
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia!

Nem tudták beazonosítani a képeket amit küldtél, valószínűleg azért, mert nem arról az email címről küldted, amivel itt nálunk regisztráltál. Most küldd el újra a képeket egy emailben a security@pokerstrategy.com email címre. A tárgy mezőben "ID check - sniper20" legyen, és mindenképp arról az email címről küldd, amivel itt nálunk regisztráltál.
    • sniper20
      sniper20
      Bronz
      haly

Kaptam egy levelet a securitypokerstrategytől és azt irták benne hogy amiröl küldtem a képeket.

Az email cím amiről írsz nekünk egy másik felhasználóhoz tartozik,
      bizonyos File Lászlóhoz. Kérlek saját adataidat arról a címról küld el
      amit a saját regisztrációdnál megadtál.

De ez a felhasználó nem jó és meg akarom szüntetni mert rossz adatokat tartalmaz vagy meg változtatni hogyan lehetne?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Többszörös regisztráció szigorúan tilos, és a felhasználó kizárását vonja maga után. A megadott adatokat te nem tudod módosítani, csak az ügyfélszolgálat. Őszintén, én nem is értem, hogy most mi a helyzet veled, örülnék ha leírnád, hogy mit csináltál eddig.
    • Hadika
      Hadika
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.02, Hozzászólások: 5
      Hello!
      Nekem egy olyan problémám lenne hogy,elküldték a pokerstars-ra az 50$os kezdőtőkém,de sajnos nem tudom a jelszavamat és így nemtudok belépni,és átszeretném tenni a partypokerre.Ilyenkor mi lenne a teendőm?
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.384
      Szia hadika!

Kiutalt kezdőtőkét nem tudunk visszavonni, így arra amit kérsz, nincs lehetőség. Viszont a Pokerstars kliensében a belépésnél van egy olyan gomb, hogy FORGOT PASSWORD. Erre katt, és elküldik mailben a belépéshez szükséges információkat ;)
    • sniper20
      sniper20
      Bronz
      Szia

Ez ugy kezdődöt hogy haver mondta hogy van ez az oldal és van ilyen kviz teszt és ha át megyek kapok 50$-át mondta meg nézem.Sikerült a kvizem és utánna néztem mit is hogy kell de már volt pokerstrasom és fulltilt számlám és kérdeztem a az uncsim kell e neki azt mondta jó hát csináltunk neki egy számlát és ez után már rá jöttem de hülye vagyok és jöttek a bajok. Most azon vagyok hogy helyre hozzam amit el ronottam.Mondták hogy ez csalásnak minősül és vegyem fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálatal.Ha én jelzem a hibát akkor még nem olyan nagy a gond. Volt egy pár levelezés és most itt vagyok akkor most mit csináljak?
    • 1
    • 2