[SH] nl 10 sh:river drill b/f

• kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 374188
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

Hero (BB): $10.25
      UTG: $9.70
      MP: $18.60
      CO: $19.70
      BTN: $9.35
      SB: $10.10 11/7

Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with A :club: 7 :diamond:
      1 fold, MP calls $0.10, 2 folds, SB calls $0.05, Hero checks

Flop: ($0.30) 6 :spade: 7 :spade: T :spade: (3 players)
      SB checks, Hero checks, MP checks

Turn: ($0.30) K :spade: (3 players)
      SB checks, Hero checks, MP checks

River: ($0.30) 7 :heart: (3 players)
      SB checks, Hero bets $0.30, MP raises to $1, SB folds, Hero folds
  • 8 válasz
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      limpelt pot nem tudsz máshogy játszani nagyon, jó volt így.
    • Banyek22
      Banyek22
      Arany
      Regisztrált: 2008.03.02, Hozzászólások: 2.780
      River check nem lett volna jobb? Értékért itt nem igazán tudsz nyitni szerintem :f_smile:
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Original von Banyek22 River check nem lett volna jobb? Értékért itt nem igazán tudsz nyitni szerintem :f_smile:
      akkor nézd meg jobban....ez még csak nem is thin vbet volt....Kx,2pár simán kifizethet.....vagy akár gyengébb 7x ;)
    • Banyek22
      Banyek22
      Arany
      Original von kitartas77

akkor nézd meg jobban....ez még csak nem is thin vbet volt....Kx,2pár simán kifizethet.....vagy akár gyengébb 7x ;)
      Megnéztem jobban. Lent van 4 szín, 2db 7-es...Biztos megfogja neked itt adni a betpotot K-val :f_cool: Arra meg nagyon kicsi az esély, hogy kint van az összes 7-es, szóval itt csak flush fog adni, semmi más :)
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Original von Banyek22
      Original von kitartas77

Megnéztem jobban. Lent van 4 szín, 2db 7-es...Biztos megfogja neked itt adni a betpotot K-val :f_cool: Arra meg nagyon kicsi az esély, hogy kint van az összes 7-es, szóval itt csak flush fog adni, semmi más :)
      meg a 2párok.....de sztem fogalmazd meg magadban a value bet fogalmát...
      +ha az elemző azt mondja h jó volt,akkor te ne akard jobban tudni....
      na m1 én tudom h jó volt a vbet riveren mert limpelt pot nem mutattott senki erőt,simán kifizetnek szarrabbal,az h te meg egy csomó value-t hagysz a partiaidban az a te bajod,majd idővel rájösz....na puszi....
    • Banyek22
      Banyek22
      Arany
      Itt egyszerüen azt kellene felfognod, hogy NEM fognak rosszabbal fizetni :) Amugy szar lehet így pókerezni, te egy egyszerü fórum hsz-től betiltelsz... Mit csinálsz akkor, mikor lemákolják az AA-dat?:)
    • Banyek22
      Banyek22
      Arany
      Ja, és még mielött megfogalmaznál mégegy hasonló epés/lenéző hsz-t... Nem érdekel. De kicsit sem :) Nyiss naplót, írd le oda, ha annyira kikívánkozik belőled :f_thumbsup:
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Original von Banyek22 Itt egyszerüen azt kellene felfognod, hogy NEM fognak rosszabbal fizetni :) Amugy szar lehet így pókerezni, te egy egyszerü fórum hsz-től betiltelsz... Mit csinálsz akkor, mikor lemákolják az AA-dat?:)
      megsúgom neked,sose tilteltem még durván,csak apróbb tiljeim vannak kb havonta 2szer ami abban nyilvánul meg h fellazul a játékom egy kicsit preflop ennyi....szóval nem tesz tiltre soha ha lemákolják az AA-om,mondjuk az már kicsit igen,ha tudom h bitang rosszul játszottam meg egy partit az felszokott dűhíteni,de nem tesz tiltre....
      de sajnos az emberi butaság,feltud bosszantani......ezzel nem tudok mit kezdeni :(