Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL10 SH 67s

• gwe
      gwe
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.14, Hozzászólások: 318
      Sziasztok.

Lehet, hogy pre inkább limpelni kellene ilyenkor?

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      SB ($4.75)
      BB ($0)
      UTG ($9.43) 48/17/1.3 CS
      UTG+1 ($13.17)
      CO ($17.11)
      Hero ($18.29)

Dealt to Hero 6:diamond: 7:diamond:

UTG+1 calls $0.10, CO calls $0.10, Hero raises to $0.55, fold, UTG calls $0.45, fold, fold,

FLOP ($1.35) 8:spade: J:heart: 2:spade:

check, Hero bets $0.80, UTG calls $0.80,

TURN ($2.95) 8:spade: J:heart: 2:spade: 7:spade:

check, check,

RIVER ($2.95) 8:spade: J:heart: 2:spade: 7:spade: 8:heart:

UTG bets $1.50, Hero folds,

UTG wins $2.81
  • 10 válasz
    • Cuttlefish
      Cuttlefish
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.09, Hozzászólások: 1.803
      Én 1 limpelő esetén csak BU-ból játszok, limpelve, legalább 2 limpelő esetén én is limpelek. De tudd, hogy nem vagyok jó játékos.
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      Original von Cuttlefish Én 1 limpelő esetén csak BU-ból játszok, limpelve, legalább 2 limpelő esetén én is limpelek. De tudd, hogy nem vagyok jó játékos.
      Ahogy nézem a mi kis hero-nk BTN volt.
      limpet meg felejsd el ....weak,ha 3limpelő volt akkor ok,belefér...
      de 1limpelő után ne.

A handhez visszatérve,már floppon fellehet adni,elég draw heavy+ CS az enemy.
      turn/river ok.
    • Cuttlefish
      Cuttlefish
      Bronz
      Na és. Az én ellenfeleim simán el lehet intézni postflop.
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Original von Cuttlefish Na és. Az én ellenfeleim simán el lehet intézni postflop.
      jólvan látom megértetted a lényeget :f_thumbsup:
    • Cuttlefish
      Cuttlefish
      Bronz
      Eredeti hozzászólás kitartas77 felhasználótól:
      Original von Cuttlefish Na és. Az én ellenfeleim simán el lehet intézni postflop.
      Épp most készülök kicsit aggróbbá és lazábbá válni, bár a túl sok kakaó nem feltétlen jó NL2-n. Szerinted baj, hogy így játszok?
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Eredeti hozzászólás Cuttlefish felhasználótól:
      Épp most készülök kicsit aggróbbá és lazábbá válni, bár a túl sok kakaó nem feltétlen jó NL2-n. Szerinted baj, hogy így játszok?

anno játszottam nl2-ön nagyon durva nit abc pókert olyan 15/12 körül asszem és elég jó bb/100at hoztam
      nem kell más ott ülsz és várod a jó lapokat ők meg kifizetnek....
      nem kell túlagrózni/lazulni úgy sem dobastz velük semmit...ami nem is érdekünk....megvárod a jó lapokat és kész....:)
    • gwe
      gwe
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.14, Hozzászólások: 318
      Original von kitartas77
      Eredeti hozzászólás Cuttlefish felhasználótól:

anno játszottam nl2-ön nagyon durva nit abc pókert olyan 15/12 körül asszem és elég jó bb/100at hoztam
      nem kell más ott ülsz és várod a jó lapokat ők meg kifizetnek....
      nem kell túlagrózni/lazulni úgy sem dobastz velük semmit...ami nem is érdekünk....megvárod a jó lapokat és kész....:)

Igen, igy van. Bár szerintem szükség van még NL2-is egy agresszívabb table image kialakítására, hogy a nagy hand-eket kifizessék.
      Ezért kérdeztem, hogy SH asztalon érdemes-e néha speciális helyzetekben (több NIT limpelő, crazy CS BB, Suited connector + vagy önmagában nagyobb erőt nem képviselő lapok) limpelni, vagy több haszna van hosszú távon ha szinte minden játszható lapnál az agresszív utat választom.
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      ha belimpelt a fél asztal és CS-k akkor azt mondom oké,limpelj,ilyenkor nagyon ritkán énis szoktam,de az a baj ha limpelsz akkor postflop nehéz lesz potot építeni,így én 1 limper után emelek--->izolálom,ami nagyon-nagyon profit termelő--->$$$
      Ha sok a CS akkor megint ne limpelj ,egyszerűen kevesebb lappal emelj ennyi.
      Ami jó lap limpre az jó emelésre,plusz ha limpelsz nem nő a pot--> nehéz lesz potot építeni.
      ez az én meglátásom....plusz ha vki rád emel mit csinálsz?azért a limp/call valljuk meg..elég weak :)
    • szekely89
      szekely89
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.27, Hozzászólások: 276
      preflopp push/fold-ot kell játszani Suitedconectorokkal is :D .Ha ezt nem tetted meg akkor meg floppon legkésőbb push
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

2 limper után én csak limpelnék, mert jó eséllyel mind2 vak jönni fog, és 5 résztvevős potban pozból elég jól lehet játszani SC-kkel.