NL100FR BU KK progressive play

• bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.394
      Nem mondom, hogy ez volt életem line-ja, de azt mondtam magamnak bevállalom.

Mögöttem két ismeretlen játékos ült, eddig passzívabbak voltak. Az eredeti emelő 22/17/13,7 718 hand alapján. CO nyitóemelő skálája 48%. Postflop statjai: 98% Cbet flopAF 11,0 a többi inf.

Szóval úgy gondoltam, hogy itt egy 3bet a range ellen nem hoz annyi értéket, mint egy passzív line. Szinte 100%, hogy any flopot Cbetel, a terv pedig az volt, hogy A-os flopon is megadok egy utcát, anélkül pedig végig CC-zem, ha kell, becsukott szemmel.

A levesbe BB köpött bele kicsit. Ez ugye alkalmas spot egy squeeze-re, de az is lehet, hogy valódi lap van nála, és vaule-ért teszi. A push-ra az vezetett, hogy annyira idióta és logikátlan line, hogy biztos a call-ig viszkedne az ujja egy TT-JJ és AK szerű lappal, ha pedig mocsok van nála, legalább nem derül ki a turpisság.

Kérdéseim: az elképzelés CO ellen életképes? A durvulás utáni push elgondolás?

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $1(BB) Replayer
      SB ($100)
      BB ($96.85)
      UTG ($113)
      UTG+1 ($90)
      UTG+2 ($272)
      MP1 ($186)
      CO ($102)
      Hero ($114)

Dealt to Hero K:diamond: K:club:

fold, fold, fold, fold, CO raises to $3.50, Hero calls $3.50, fold, BB raises to $14.50, fold, Hero raises to $114 (AI), BB calls $82.35 (AI)

FLOP ($197) 8:diamond: K:spade: 5:heart:

TURN ($197) 8:diamond: K:spade: 5:heart: 7:spade:

RIVER ($197) 8:diamond: K:spade: 5:heart: 7:spade: 8:spade:
  • 5 válasz
    • Zol19
      Zol19
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.27, Hozzászólások: 10.900
      Nekem azért nem tetszik, mert lehet, hogy SB-nél ott lapul valami connector szerű lap, amivel megad, majd ezután BB olyan jó oddsokat fog kapni, hogy bármi értelmessel megadhat és 4-en néztek flopot.
      Akkor tetszene így, ha ismernéd a vakokat és tudnád, hogy szeretnek szkvízelni.
      Ha már így játszottad, akkor jó a push, mert BB sokszor fog kis párra tenni és megadhat jópár lappal.
      Mivel pozban vagy, ezért a call is szóba jöhet.
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Original von Zol19 Nekem azért nem tetszik, mert lehet, hogy SB-nél ott lapul valami connector szerű lap, amivel megad, majd ezután BB olyan jó oddsokat fog kapni, hogy bármi értelmessel megadhat és 4-en néztek flopot.
      Ennek tudatában voltam, de azt gondoltam, hogy egyefene, megpróbálom, ha már eszembe jutott.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Nem egészen értem miért is köpött bele a levesbe a BB. a SQZnek örülni kéne vagy nem?!

teljesen std. play...
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Eredeti hozzászólás bmilk felhasználótól: Nem egészen értem miért is köpött bele a levesbe a BB. a SQZnek örülni kéne vagy nem?!

teljesen std. play...

Nem az a klasszikus köpet, csak arra gondoltam, hogy a terveimben az volt, hogy nem őt, hanem CO-t húzom le :)
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Original von Zol19 Nekem azért nem tetszik, mert lehet, hogy SB-nél ott lapul valami connector szerű lap, amivel megad, majd ezután BB olyan jó oddsokat fog kapni, hogy bármi értelmessel megadhat és 4-en néztek flopot.
      Akkor tetszene így, ha ismernéd a vakokat és tudnád, hogy szeretnek szkvízelni.
      Ha már így játszottad, akkor jó a push, mert BB sokszor fog kis párra tenni és megadhat jópár lappal.
      Mivel pozban vagy, ezért a call is szóba jöhet.
      teljes mértékben egyetértek ezzel, minden benne van amit gondolok.