fognak hivni vagy nem?

• entreriHUN
      entreriHUN
      Globális
      Regisztrált: 2008.04.25, Hozzászólások: 5
      sziasztok
      én elküldtem a személyimet de nem vokk biztos benne mert nem vagyo kvmi jo angolbol azt irták hogy kell a lakcim is de mivel az nem az aktuális lakhelyemnet mutatja azt nem küldtem el.valami opylasmit is irtak hogy felhivnak énmeg elküldtem nekik a telefopn számomat?
      most akkor felfognak hivni valamikor?
  • 6 válasz
    • RoyCash
      RoyCash
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.18, Hozzászólások: 6.871
      A PS-ről beszélsz vagy vmi pókeroldalról?
      Egyébként nyugodtan beteheted az angol nyelvű emailváltásodat, vki mindig segíteni szokott...

Szerk: Na most látom a másik topicban, hogy a PS. Ja, légy türelemmel...
    • gedeeva
      gedeeva
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.25, Hozzászólások: 4.706
      légy türelemmel, engem is nőiesen elküldött a pibe, mert írtam hogy a profilomban NŐ helyett FÉRFI van :)
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.23, Hozzászólások: 5.693
      @enteriHUN
      Ha mondták hogy felhívnak, akkor valószínüleg fel is fognak. És fontos, hogy azt a lakcímet add meg ami a lakcímkártyádon szerepel.
    • entreriHUN
      entreriHUN
      Globális
      Regisztrált: 2008.04.25, Hozzászólások: 5
      köszi
      a lakcim kártyám má nem azt a lakhelyet mutatj ahol most lakom és most csináltatom és ezért nem küldtem el.
      az email amit nem nagyon értettem a következö:
      [English] This is a Return Receipt for the mail that you sent security@pokerstartegi
      Note: This Return Receipt only acknowledges that the message was displayed on the recipient's computer. There is no guarantee that the recipient has read the message contents.

és ez
      thank you for your ID Card. But we also need a proof of address.
      This can be a electricity bill, gas bill or tennancy agreement.Please no ID
      we have check your Account. There are some consonances with other Users.
      If it is possible we would like to contact you by Phone. Please send us
      an appointment to call you.
      It only takes a few minutes and will be very easy.
      We sincerely apologize for any inconvenience caused to you.
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.23, Hozzászólások: 5.693
      Az első egy visszaigazoló email, a másodikban pedig kérnek, hogy küldj egy lakcímedet igazoló dokumentumot (ez lehet valamilyen számla is), valamint a telefonszámodat, mert fel akarnak hívni.
    • Blademaster2
      Blademaster2
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.21, Hozzászólások: 173
      Érdekes :) Így kívülállóként azért kíváncsi lennék, hogy angolul vagy a saját nyelvén kell beszélgetnie velük ^^ Ha van valami fejlemény kíváncsian várom :)