"Bekötések"

• bgfhun
      bgfhun
      Bronz
      Regisztrált: 2009.11.11, Hozzászólások: 20
      Sziasztok!

A bet365, ladbrokes és unibet szolgáltatóknál már nyitottam korábban számlát, de csak a sportfogadás részt használtam, azt is utoljára két éve.
      A bwinnél is van számlám, ott pókereztem is korábban.
      A partypokernél és a pokerstarson is nyitottam számlákat, de ott csak play money volt.

Ezeket a termeket át tudom kötni a Pokerstrategy-hez, hogy tudjak szerezni pontokat??? A kezdő 50 dodimat már a Cake-re kértem.
  • 12 válasz
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia bgfhun,

Party Poker: Zároltasd a játékpénzes számládat, és helyette nyithatsz egy újat.
      PokerStars: Sajnos nem lehet beköttetni a számládat (hiába csak játékpénzes).
      bet365: A bekötés sajnos nem lehetséges.
      Ladbrokes: A bekötés sajnos nem lehetséges.
      Unibet: Írnod kell egy üzenetet az Ügyfélszolgálatunknak és meg kell adnod benne az Unibet számlanevedet. A számlanevedet továbbítjuk az Unibet felé. Ott egyedi elbírálás alapján fog eldőlni, hogy a számlád beköthető-e az oldalunkra. Ezt a döntést sajnos nem tudjuk befolyásolni.
      bwin: A bekötés sajnos nem lehetséges.
    • bgfhun
      bgfhun
      Bronz
      Szia!

És ha nyitok új számlát a szolgáltatóknál? (Például ha ékezetekkel volt megadva a nevem, most ékezetek nélkül, ráadásul a lakcímem is változott már azóta)
      Nem vettem még igénybe egyiknél sem póker kedvezményt, így talán nem marasztalnak el, ha kibukik valahol...
    • Diavolo73
      Diavolo73
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.25, Hozzászólások: 105
      Az ékezet és nem ékezet dologgal nem fogsz tudni blöfölni. az UNIBETnél pld. (mivel ott van már régebb óta számlám) azonnal lebuksz. Nekem is kb 4 hetembe került mire kimagyaráztam anno hogy a hugom és én egy lakcímre vagyunk bejelentve de nem egy személy. Szerintem a többi terem sem nézi el az ilyesmit. A legegyszerűbb ha jó előre, elejét véve a dolgoknak irsz az ügyfélszolg.nak és vagy tudnak segíteni, vagy nem. Ha nem ugysincs mit tenni, mert ha később derül ki hogy egy másik néven már vagy akkor minden pénzed visszafogják amid volt oda befizetve.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Így van, az ilyen húzás a termek szemében egyszerűen csalásnak számít, és zéró tolerancia vonatkozik rá minden esetben. Lehet, hogy egy darabig nem veszik észre, de amint pénzt akarsz kivenni, a biztonsági ellenőrzés aktuálissá válik, és ha azon fennakadsz, akkor bizony zárolják az összes számlád a rajta lévő pénzzel együtt.
    • bgfhun
      bgfhun
      Bronz
      Oké, köszönöm!
    • bgfhun
      bgfhun
      Bronz
      Hello!

A Pokerstarsra ráteszteltem ma, és cáfolnom kell a fentieket:

Kedves xxx!

Köszönjük levelét.

Mivel nem használta 'yyy' játékosszámláját ezért kivételesen
      megengedjük, hogy új játékosszámlát nyisson.

Kérem miután megnyitotta játékosszámláját írja meg nekünk a felhasználói
      nevet, hogy dokumentálhassuk az új számlát.

Ha bármilyen egyéb kérdése lenne, kérjük vegye fel ismét a kapcsolatot
      ügyfélszolgálatunkkal.

Üdvözlettel:

Károly
      PokerStars Ügyfélszolgálat

Vagyis ezek szerint mivel nem volt rajta real money forgalom, át tudom kötni a pokerstrategy-hez... Ez jó hír, ha tényleg igazak a mendemondák, miszerint 10NL-ig halastó...
    • Tibery
      Tibery
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.02, Hozzászólások: 1.682
      Akkor ezek szerint változtattak a gyakorlatukon. Vagy tavaly év végén, vagy idén januárban én is megkerestem őket hasonló problémával, de akkor nekem nem engedélyezték. Pedig szintén nem használtam a számlámat...
    • bgfhun
      bgfhun
      Bronz
      A fene sem tudja.
      Nem írtam nekik, hogy miért akarok újra regisztrálni, csak annyit írtam, hogy nem használtam, és szeretnék újra regisztrálni, ezért kérem zárolják a számlámat.
      Lehet, ha megemlítem, hogy új marketingkód miatt szeretném, akkor már más a helyzet.
      Ellenben a Partypokernek 4 nap alatt sem sikerült válaszolnia...
    • Tibery
      Tibery
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.02, Hozzászólások: 1.682
      Original von bgfhun A fene sem tudja.
      Nem írtam nekik, hogy miért akarok újra regisztrálni, csak annyit írtam, hogy nem használtam, és szeretnék újra regisztrálni, ezért kérem zárolják a számlámat.
      Lehet, ha megemlítem, hogy új marketingkód miatt szeretném, akkor már más a helyzet.
      Ellenben a Partypokernek 4 nap alatt sem sikerült válaszolnia...
      Ebben könnyen lehet, hogy igazad van, mert én említettem a PS-t. :D
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Sziasztok,

Nem hiszem, hogy változtattak globálisan, a válaszüzenetben is az szerepel, hogy "kivételesen megengedjük", emiatt szerintem még korai lenne általánosítani.
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.385
      Behúztál egy 80-20-at! Gratula! :f_cool:
    • bgfhun
      bgfhun
      Bronz
      Gondolom a kivételes ok az lehetett, hogy nem volt ajánlóm az első regisztrációmnál, közvetlenül a Pokerstars honlapján regisztráltam.