Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL25 sh 78s

• wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.047
      Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $41,51
      BB:
      $14,51
      MP3:
      $29,39
      BU:
      $51,55

0,1/0,25 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.69 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is SB with 8:heart: , 7:heart:
      MP2 folds, MP3 raises to $0,75, CO folds, BU calls $0,75, Hero calls $0,65, BB raises to $1,50, MP3 folds, BU calls $0,75, Hero calls $0,75.

Flop: ($5,25) 6:heart: , Q:club: , 9:spade: (3 players)
      Hero checks, BB checks, BU checks.

Turn: ($5,25) T:heart: (3 players)
      Hero bets $2,70, BB calls $2,70, BU raises to $8,59, Hero raises to $40,01 (All-In), 2 folds.

Final Pot: $56,55

Results follow (highlight to see):
      Hero shows a straight, ten high (8h 7h)

Hero wins with a straight, ten high (8h 7h)
  • 9 válasz
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      mi ez a gay bet turnön? bet $4,5

pre fold
    • Sebhelyes
      Sebhelyes
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.16, Hozzászólások: 1.351
      Hehe :D
      Nemrég nekem is volt egy hasonló kezem.:D Ha jól emlékszem ugyanez a két lap volt nálam, a flop és a turn is megegyezik:D :D :D Csak ott preflop agresszor voltam, jöttek ott is vagy 3-an. flop végig check, majd turnön emeltem egy szépet, mire mindenki dobott.... rosszul is éreztem magam.:D
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Eredeti hozzászólás bmilk felhasználótól: mi ez a gay bet turnön? bet $4,5

[/B]
      Ha segíteni akarsz B akkor ne így! Vedd úgy hogy kezdő vagyok, főleg hozzád képest és szükségem lenne segítő szavakra, de ez így ebben a formában fikázás!

Már csak annyi hiányzik hogy megjöjjön Jamm és közölje hogy

original von bmilk

+1

:D :D :D :D

Amúgy tényleg nekem lesülne a képem ha ilyen hsz-eket írnék mások handjeihez! Fogdd már magad vissza!
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Nem értem mi ebbe a bántó vagy sértő. Lehet kicsit érzékeny vagy. A hozzászólásom szalonképes, ezért nem érzem magam rosszul. Így foglamaztam meg, mert így jobban lehet hangsúlyozni, hogy rossz a betsizing, mint azzal, "én többet emeletm volna" semmi személyed elleni célzás nem volt benne. Kicist túl reagáltad a dolgot....

Visszafogom magam, nem fogod hozzád irni ennyi.... nekem meg az ellen van kifogásom, hoyg vannak akik csak postolgatják a handeket utána meg várják sült galambot.... máséhoz meg hozzá se szólnak.... semmi köszönöm meg ilyenek....
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Original von bmilk Lehet kicsit érzékeny vagy.
      Nem sértődtem meg ha erre gondolsz.

Original von bmilk A hozzászólásom szalonképes
      Kinek mi a határ ugye! Én egy picit konzervatívabb fórumozó vagyok.

Amúgy a handel kimondottan a betsizeingal kapcs annyit, hogy tényleg picit kicsire sikeredett,

-nem akartam dobatni, talán még indukálok is valamit

VS

-nem védtem eléggé a flushtől, kevesebb értéket kapok

Sztem itt a félpot és a 3/4 pot hívás melett is szólnak érvek! De könnyen lehet hogy a helytelen irányba billentem a party közben. Egy véleményt már halottam, várom a további hsz-eket. Szép szombatot mindenkinek!
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Nem szabad úgy gondolkodni, hogy "csak ne dobjon". Vbetelni kell. Itt rengeteg lappal callolhatnak, arról nem is beszélve, hogy OOP játszol multiway és ha 1 callol a 2diknak 12%-15%os pot oddsa lesz.

a turn raise én nem mentem volna egyből all in... én 20ig emeltem volna.... aztán tolja csak ő be...
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Pre call ok, mert jó eséllyel BB is jönni fog. A minraise-re meg már nyilván nem dobunk, úgyhogy a pre játék az teljesen rendben van.

Flop c/c. Turn-ön nagyobbat betelnék én is value-ért, ugye 200BB deepek vagyunk az egyik villain-nel jó lenne minél több pénzt a potban látni. Olyan 4$-t minimum. Ha lenne read, hogy a gyenge beteket raise-eli, akkor indokolt lehet ez az indukáló emelés is.

A raise után én is csak visszaemelnék 22$-ra kb., hadd tolja be Ő.
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      A 22 dolláros emelés tulajdonképpen mineraise az emelésére és akár még ijesztőbb is lehet számára mint a push! Főleg ha látja hogy azzal már komittálom magam.

Nem értem, mert nem igazán szoktátok preferálni a mineraiseket, most mégis inkább ezt javasoljátok, miért? Miben más ez a szitu?

Persze ha 4-4,5 félig emelnék és arra emelne rá, akkor már csak a push maradna, ezért is jobb lett volna nagyobbat hívni, hogy ne kelljen ezen agyalni, de szerintem ha gondolkodó játékosról van szó, akkor nem tudom mi az a lap amivel rámtolja egy mineraise-re viszont dob egy pushra. Esetleg flushúzót játszat így valaki? ?(
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Végülis ok a push, mert ha blöffraise-elt, akkor ígyis-úgyis dobja, ha meg valueból egy erős kézzel, akkor meg úgyis adja.