NL25SH AKo

• SzamEE07
      SzamEE07
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.19, Hozzászólások: 2.075
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.25(BB) Replayer
      SB ($19)
      Hero ($33.70)
      UTG ($25.45)
      CO ($25.65)
      BTN ($29.55)

Dealt to Hero K:heart: A:spade:

fold, CO raises to $0.70, fold, fold, Hero raises to $3, CO calls $2.30

FLOP ($6.10) T:club: 9:heart: 5:heart:

Hero bets $3.75, CO calls $3.75

TURN ($13.60) T:club: 9:heart: 5:heart: K:spade:

Hero bets $9, CO calls $9

RIVER ($31.60) T:club: 9:heart: 5:heart: K:spade: Q:diamond:

Hero bets $17.95 (AI), CO calls $9.90 (AI)

Hero shows K:heart: A:spade:
      (Pre 64%, Flop 54.2%, Turn 0.0%)

CO shows Q:heart: J:diamond:
      (Pre 36%, Flop 45.8%, Turn 100.0%)

CO wins $49.40
  • 4 válasz
    • Mohojojo13
      Mohojojo13
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.09, Hozzászólások: 894
      hát riveren, már gondolom érezted, hogy nem biztos, hogy elég leszel, de OOP és comitted voltál, bár én inkább csekkcallolnék riveren, abból az okból, hogy esetleg egy missed FD rádtolja, bár nincs FOLD Equityje, ugyanakkor nem sok minden mást versz ami végigjött veled 3bet kasszában! sok választásod nem volt, nem gondolom, hogy hibáztál volna, egyedül riveren játszottam volna másképp!
    • Sebhelyes
      Sebhelyes
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.16, Hozzászólások: 1.351
      Szerintem preflop túl sok a 3$-os emelés, elég lett volna 2,4-2,6$ is. Így a későbbi utcákon több mozgástered lett volna.

Igazából a flopon sokat gondolkoztam, mert ugye minket egyáltalán nem talált el, viszont CO-t könnyen eltalálhatta. Talán ez lenne a határeset board, amin cbetelnék, ennél húzónehezebb boardon biztos, hogy nem. A mérete az rendben van.

Turn se egyértelmű a szememben. Bár szokás mondani, h top pár top kicker 3bet potban a nut, de valahogy nem tetszik, hogy elkötelezzük magunkat a bank mellett. Annyi rossz lap jöhet riveren, ahol már szinte biztos, hogy nem fogunk dobni. Nem tudom, hogy a többiek mit gondolnak róla, de ha már mindenképp emelni szeretnénk (itt talán már nincs is másnak értelme) én itt inkább próbálnék pot méretűt (vagy akár AI-nt) emelni. Ha a 9$-t beemeltük, akkor már úgyis bekerül minden pénzünk, akkor már fizettessük meg a húzók árát.

River oké.
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      sztem sem lenne rossz egy turn allin push, vagy ch/rasie allin, ugye szeretnénk ha egy huzó betenné a turnon
      riveren inkább ch/call
      de simán mehet a cs/fold csak a busted FD-t verjük, sok sok más meg minket ver
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Nagyon gáz river, kb. minden lejavult a FD-n kívűl, úgyhogy itt maximum c/c, de a c/f sem hülyeség, bármennyire jó a potodds, mert biztos, hogy nem fog blöffölni FE nélkül itt...