[SH] NL 10 SH KQs

• RealRaul21
      RealRaul21
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.18, Hozzászólások: 5.526
      $0.05/$0.10 No Limit Holdem
      6 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
      UTG UTG ($12.25)
      UTG+1 UTG+1 ($12.17)
      CO CO ($10.66)
      BTN Hero ($10.39)
      SB SB ($7.84)
      BB BB ($21.36)

Pre-Flop: ($0.15, 6 players) Hero is BTN Q:club: K:club:
      UTG calls $0.10, 2 folds, Hero raises to $0.45, 1 fold, BB calls $0.35, UTG calls $0.35

Flop: Q:heart: 4:club: 2:diamond: ($1.40, 3 players)
      BB bets $0.70, BB folds, Hero calls $0.70

Turn: 6:club: ($2.80, 2 players)
      BB bets $2.80, Hero calls $2.80

River: 5:diamond: ($8.40, 2 players)
      BB bets $8.40, UTG folds

Final Pot: $8.40

BB wins $16.38 (net +$4.03)

Hero collects $0.00 (net -$3.95)
      UTG lost $0.45

egy nagyon aggro majom az ellenfél
      flop rasie/broke?
      ha így alakult turnbe pusholjak mer egész jó lehet az equitym?
      river meg fold mi így?:(
  • 16 válasz
    • Banyek22
      Banyek22
      Arany
      Regisztrált: 2008.03.02, Hozzászólások: 2.780
      Elég passzívra sikeredett ez a line :) Floppon raise, aztán note-ok/statok alapján vagy tönkre megyünk, vagy nem, ezt már neked kell tudnod :f_thumbsup:
    • Banyek22
      Banyek22
      Arany
      Ja, ha már így alakult.. Én turnon valszeg egy "Come on fishy" felkiáltással rátolom :f_cool: River meg hááátt.. Nem biztos, hogy ez a megfelelő alkalom egy herocall-ra, úgyhogy így inkább fold.
    • szekely89
      szekely89
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.27, Hozzászólások: 276
      Hát jó lenne,ha látnák valami statot a srácról.Amúgy szerintem már a turnon se nagyon muszáj adni ,elég nagy esély van rá h settre húzott,azért donkol .Floppon még esetleg ráemelhetsz ,de ha pushol akkor dobnod kell
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      flop call agro majdomra rátolom turnön TPGK+FD
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      Original von Banyek22 Floppon raise, aztán note-ok/statok alapján vagy tönkre megyünk, vagy nem :f_thumbsup:
      omg,ha flopon raiselsz akkor onnantól már nincs dobás-->stack off.
    • Banyek22
      Banyek22
      Arany
      Original von kitartas77
      Ezt honnan szedted? :P
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Original von Banyek22
      Original von kitartas77
      Ezt honnan szedted? :P
      Kérdezd meg Jammet/axleskát :f_wink: :)

Raise/foldnak nincs értelme,minek fordítjuk blöffbe a lapunk?azt megtehetjük egy 75s-el,a raise/call pedig túljátszás még így is h agro az ellenfél.
      de én mondhatok neked bármit,úgyse "hiszedel" majd jön az edző azt megvilágosít :rolleyes:
    • Banyek22
      Banyek22
      Arany
      Te mindig megtalálsz engem wazz,már kezdelek unni :f_cool:
    • Banyek22
      Banyek22
      Arany
      Amúgy itt nem kell megkérdezni senkit, az emelés egyértelmű sztem :f_smile: Az meg, hogy te itt bárki ellen tönkremész, az a te bajod :f_smile:
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Original von Banyek22 Te mindig megtalálsz engem wazz,már kezdelek unni :f_cool:
      :D
      oké,többet nem foglak,cserkész begyszó :f_cool:
    • Banyek22
      Banyek22
      Arany
      Eredeti hozzászólás kitartas77 felhasználótól:
      Original von Banyek22 Te mindig megtalálsz engem wazz,már kezdelek unni :f_cool:
      :D
      oké,többet nem foglak,cserkész begyszó :f_cool:
      :f_thumbsup:

Amúgy a normális vitával nincs bajom, csak ne azzal kezdj már, hogy lenézően írsz,mikor nem is ismersz :)
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.18, Hozzászólások: 11.128
      Eredeti hozzászólás Banyek22 felhasználótól:
      Amúgy itt nem kell megkérdezni senkit, az emelés egyértelmű sztem :f_smile:
      Szerintem meg nem. :f_smile:

Komolyan nem értem, hogy miért emeljünk!? Pozícióban vagyunk, értelmes húzó nem nagyon van kint, hacsak nem 53s, és kb. csak egy ász lenne az a lap, ami nem tetszene turnön.

Flop call.

Turnön vérmérséklettől függően lehet tovább játszani, fold/call/raise-allin közül mindegyiket el tudom képzelni egy aggro majom ellen, viszont ha turn call -> akkor river is call, mert ugye nem flössre húzva adtunk meg egy potbetet turnön!? ?(
    • Banyek22
      Banyek22
      Arany
      Eredeti hozzászólás ALCU01 felhasználótól:
      Eredeti hozzászólás Banyek22 felhasználótól:
      Amúgy itt nem kell megkérdezni senkit, az emelés egyértelmű sztem :f_smile:
      Szerintem meg nem. :f_smile:

Komolyan nem értem, hogy miért emeljünk!? Pozícióban vagyunk, értelmes húzó nem nagyon van kint, hacsak nem 53s, és kb. csak egy ász lenne az a lap, ami nem tetszene turnön.

Flop call.

Turnön vérmérséklettől függően lehet tovább játszani, fold/call/raise-allin közül mindegyiket el tudom képzelni egy aggro majom ellen, viszont ha turn call -> akkor river is call, mert ugye nem flössre húzva adtunk meg egy potbetet turnön!? ?(
      Meghajlok az érveid elött :f_smile: Más kérdés, hogy én sosem játszok úgy le egy leosztást, hogy fogalmam sincs,hogy hol állok :) Ezért nem tetszik a line, én utálok vakra játszani :f_cool:
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.18, Hozzászólások: 11.128
      Original von Banyek22
      Meghajlok az érveid elött :f_smile: Más kérdés, hogy én sosem játszok úgy le egy leosztást, hogy fogalmam sincs,hogy hol állok :) Ezért nem tetszik a line, én utálok vakra játszani :f_cool:
      Banyek, már több handelemzéshez is linkeltem, és Neked is ajánlom ezt a cikket: Az információs emelés vége. Már a címe is sokat mondó. Szerintem nagyon hasznos kis olvasmány. :s_thumbsup:
    • Banyek22
      Banyek22
      Arany
      Original von ALCU01
      Banyek, már több handelemzéshez is linkeltem, és Neked is ajánlom ezt a cikket: Az információs emelés vége. Már a címe is sokat mondó. Szerintem nagyon hasznos kis olvasmány. :s_thumbsup:
      Érdekes cikk :f_thumbsup:
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Raise/fold itt nagyon nem jó játék, mert minek fordítjuk blöffbe a lapunkat, azt megtehenténk egy 93o-val is?! Száraz flop, nincs kint húzó, minek akarjuk a blöffjeit dobatni, amiből a későbbi utcákon értéket tudnánk még nyerni? Nem kell semmitől védekeznünk, legtöbb esetben itt 2 vagy 3 outja van villain-nek, ha mögöttünk van. Sima call, aztán turn-ön megnézzük mit lép. Ezen a turn-ön tetszene a raise/broke is, de ez a konzervatív megoldás is jó, hogyha nem akarjuk növelni a varianciát, ami ezen a limiten érthető is, hiszen itt szépen lehet nyeregetni, feszes játékkal is. Így viszont riveren is calloznék, ha már turn-ön adtam.

Az a cikk, amit ALCU01 linkelt tényleg nagyon hasznos írás egyébként.