Újabb 50 dollár

• kajzer1
      kajzer1
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.28, Hozzászólások: 27
      Sziasztok!
      Kaptam egy e-mailt, hogy az oldaltól kaptam újabb 50 dollár kezdőtőkét a partypoker oldalra. A problémám viszont az, hogy azon az oldalom már van egy számlám, tehát nem tudok regisztrálni a megadott bónuszkóddal. Kérhetem a kezdőtőkét más oldalra, vagy ez az akció kizárólag a partypokerre szól? A segítségeteket köszönöm előre is!
  • 14 válasz
    • fureszk
      fureszk
      Globális
      Regisztrált: 2009.06.07, Hozzászólások: 2.565
      Én az Everestre kaptam de oda nem vagyok hajlandó menni (meg számlám is van már :s_p: ) Unibetre szívesebben fogadnám
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.394
      Sziasztok Srácok!

Ahogy látom hasonló a problémátok, ezért egyben válaszolok. Írni kellene az ügyfélszolgálatnak, a segítség menüponton keresztül, és kérdezzétek meg, hogy elintézhető-e a dolog.
    • kajzer1
      kajzer1
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.28, Hozzászólások: 27
      Írtam az Ügyfélszolgálatnak, de sajnos nemleges választ kaptam.
      Dear kajzer1,

Unfortunately that is only a special offer that is only available on PartyPoker at this time.

Best regards,
      Marcus
    • Bobek1982
      Bobek1982
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.22, Hozzászólások: 5
      Sziasztok!

Én is kaptam, de én az FTP-re, regeltem, beírtam a bónuszkódot és most 3 napja levelezek az oldallal, meg már a Full Tiltnek is írtam, mert nem utalják át az újabb kezdőtőkét.
      Amikor az itteniek lekérik a teremből az adataimat, a Full Tiltesek azt a választ adják, hogy ez a felhasználó nem létezik.

Kezdek kételkedni ebben az egészben.
    • Bobek1982
      Bobek1982
      Bronz
      Ja és nem az itteni nevemmel regeltem természetesen, de szerintem ez nem okozhatna gondot.
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.394
      Szia bobek1982!

Ez akkor szokott előfordulni (hogy az FTP azt mondja nem létezel), ha az itteni beállításoknál rossz felhasználónevet adtál meg. Ellenőrizd, és ha nem stimmel, akkor küldj egy üzenetet a supportnak, amiben leírod, hogy mit változtassanak ;)
    • Bobek1982
      Bobek1982
      Bronz
      Három napig leveleztem, de megérte:D

Megkaptam a kezdőtőkét.
    • zlaci01
      zlaci01
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.08, Hozzászólások: 49
      Szia !
      Én is kpatam egy mailt,hogy reggelj a partypokerre és jön a pénz.2 kérdésem lenne. 1)Muszáj azt a felhasználói nevet használom ha ott reggelek,mint amivel itt? (habár szerintem nem,mert FTP-re kértem és nem ugyanaz a nevem ott mint itt de azért inkább megkérdezem :D )

2) Amit tenned kell, mindössze annyi, hogy oldalunkon keresztül regisztrálj a PartyPoker termébe, majd írd be a számlád nevét a PokerStrategy profilodba, ezután átutaljuk neked a kezdőtőkét, amilyen gyorsan csak lehetséges. A profilomon belül hova kell beírnom a számlám nevét?
      Előre is köszönöm a segítséget és bocs ha suta vagyok
    • zlaci01
      zlaci01
      Bronz
      Jah és még annyi,hogy partypokeren van ezer évről számlám de sose fizettem be csak játékpénz van és volt rajta,elvileg lehet zároltatni azt írta valamelyik moderátor ezt hol tudom megtenni?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia!

1. Nem kell ugyanazzal a névvel regisztrálni.

2. az emailben elvileg van egy link a Party útmutatóhoz, amit használnod kell. Abban benne van az is, hová kell beírni a nevet.

Amúgy a profilodat megtalálod a Honlap menüpont Beállítások almenüjében : http://hu.pokerstrategy.com/home/profile/
    • derik21
      derik21
      Ezüst
      Regisztrált: 2007.11.10, Hozzászólások: 36
      sziasztok!
      én is kaptam mailt. nekem viszont real money számlám volt a partyn, de már nem használom, az az account nem a pokerstrategy-n keresztül volt létrehozva.
      Igy van esélyem, ha ujra regisztrálok a pokerstrategyn keresztül? kaphatok tőkét?
      köszi
      üdv
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia!

Sajnos nem lehet új számlát csinálni, és a kezdőtőkét sem lehet másik terembe kérni.
    • zlaci01
      zlaci01
      Bronz
      Amikor akartam csinálni új számlát azt írta hogy már van.De azt nagyon rég csináltam és csak játékpénz van rajta,valódit nem töltöttem oda fel.Ezt nem lehet valahogy kitörölni,letiltani vagy valami? És ha nem akkor buktam az újabb 50 dollár promot? Köszi
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia!

Igen, sajnos ez egyben azt jelenti, hogy nem kaphatod meg az újabb 50$-t.

Idézet a Party ügyfélszolgálatától:

néhány példa megoldhatatlan problémára:
      - törölteted a számládat, újat csinálsz, s csodálkozol, hogy arra nem jön meg a pokerstrategy bónusz - sajnos SOHA nem fog megjönni, mert ha a számla nem első, akkor nem jár, a rendszer nyilvántartja a törölt számlákat és automatikusan összeveti őket az új számlákkal,
      - nem a pokerstrategy-n keresztül regisztráltál és utólag kéred, hogy írjuk át a számládat, hogy az pokerstrategy-s legyen - SZIGORÚAN TILOS, annyira tilos, hogy ha akarnánk, akkor sem tudnánk megtenni, belátható, hogy miért nem...