Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL 2 SH QJs

• Cuttlefish
      Cuttlefish
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.09, Hozzászólások: 1.803
      Absolute Life Poker "TURBO" Old Town 0.01/0.02, hand converted by the iPoker Converter at Talking-Poker
      Visit Hand HQ to purchase hand histories from a range of sites, game types and levels.

saw flop | [color:#C00000]saw showdown[/color]

Button tagiou ($1.79)
      SB [color:#C00000]TBVLEMPP ($4.96)[/color]
      BB cfaucci ($1.08)
      UTG musicoz ($3.50)
      UTG+1 Azzuri69 ($5.31)
      CO [color:#C00000]Hero ($2.08)[/color]

Preflop: Hero is in the CO with J :spade: Q :spade:
      1 fold, Azzuri69 calls 0.02, Hero calls 0.02, tagiou raises to 0.04, TBVLEMPP calls 0.03, 1 fold, Azzuri69 calls 0.02, Hero calls 0.02.

Flop (0.18) 5 :club: Q :diamond: 5 :heart:
      TBVLEMPP checks, Azzuri69 checks, Hero bets 0.12, 1 fold, TBVLEMPP calls 0.12, 1 fold.

Turn (0.42) 3 :club:
      TBVLEMPP checks, Hero bets 0.28, TBVLEMPP calls 0.28.

River (0.98) 2 :spade:
      TBVLEMPP bets 0.24, Hero calls 0.24

Helyes volt ez? Álomjó banki esélyt kapunk, amire nem tudok dobni, pedig meg kéne tanulnom, mert alig látok valakit riveren blöffölni. Szerintem itt nem volt meg az a 17% esélyem, ami kellett a callhoz. Végig nyitottam, erre belémdonkol.
  • 2 válasz
    • Sebhelyes
      Sebhelyes
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.16, Hozzászólások: 1.351
      Preflop emelnék, hogy izoláljam a limpert. Ezeken a limiteken azért is fontos ez, hogy a szutyok kezek egy részét kiszűrjem még a flop előtt. Így most flopon nem tudjuk, hogy hogyan is állunk ennyi ember ellen. Ha az emelés ellenére is jönnek 5x-ek, meg hasonló szutykok, akkor legalább megfizették az árát.:)

A másik, ami fontos: Preflop azért nem top párt szerettünk volna floppolni. Ennyi ember ellen nem a top párok fognak jól teljesíteni.

Flop ok (top párunk van és száraz a board), de turnön nem emelnék. A húzó csak turnön jött, így az arc nem azzal sunnyog. Mivel nincs kint reális húzó így szerintem jobb, ha a turn check után riveren vbetelsz.

River call teljesen jó, de talán két utcán is elkerülhető lett volna: preflop és turn.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Izoláld a limper fish-t egy QJs-el pozból. Ilyen multiway potban nem a TP az a lap amire várunk. Flop bet ok, de nincs kint semmi draw, amire adhatta floppon, úgyhogy turn-ön potkontroll miatt inkább mögé checkeltem volna, és akkor river call ha betel, illetve vbet/fold ha check-el, mert egy kézbepár vagy egy gyengébb Q még callozhat.

Riveren ezt így már ilyen oddsok mellett nem lehet dobni 6-ból 1-szer azért jók leszünk itt.