Nem kaptam meg a pénzt!

• PerezRose
      PerezRose
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.04.26, Hozzászólások: 5
      Sziasztok! Múlt hét szerdán végigcsináltam a procedúrát (szerintem nem hagytam ki semmit) és lekértem az 50 dollárt az Everest termébe. Vártam sokáig, de nem jött meg, pedig nagyon vártam. Mi lehet ennek az oka, tudtok valamit teni az ügy érdekében? Előre is köszönöm!
  • 11 válasz
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia PerezRose,

Vedd fel a kapcsolatot a Segítség menüponton keresztül az Ügyfélszolgálattal, és kérdezz rá az átutalásod állapotára.
    • PerezRose
      PerezRose
      Kezdő
      És az ügyfélszolgálat cak angolul és németül működik ugye?
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Igen, jelenleg csak angol és német nyelven érhető el a Support.
      Ha esetleg problémát okozna az idegen nyelv, akkor küld el ezt az üzenetet:
      Dear PokerStrategy Support!
      I passed the quiz 1 week ago, but unfortunately I didn't get the Starting Capital. Please help, what should I do, to get the money?
    • PerezRose
      PerezRose
      Kezdő
      Köszönöm! Remélem az nem gond, ha az egy hetes kvíz kitöltés nem stimmel, mert az már nagyon rég megtörtént csak akkor életkorilag nem voltam jogosult erre.
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      A procedúra befejezése alatt arra gondoltam, hogy a kvízt is akkor oldottad meg (tehát mindent egyben múlthét szerdán). Ha azt régebben oldottad meg, akkor nyugodtan átírhatod rá. Amúgy elküldted az igazolványaid másolatát is? Ha igen, akkor azt is megemlítheted az üzenetben.
      Akkor így nézne ki az első mondat:
      I passed the quiz XY weeks (ahány hete átmentél a kvízen) ago, and I sent the requested documents (elküldted a dokumentumokat), but...
    • szofii
      szofii
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.20, Hozzászólások: 7
      hello, vasárnap beküldtem a személyim másolatát mikorra várhatom a kezdőtőke megérkezését?am már regeltem a titanra stb köszönöm a választ
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.385
      szia szofii!

Az adatok ellenőrzése, és a kezdőtőke kiutalása 2-3 munkanapot vesz igénybe.
    • PerezRose
      PerezRose
      Kezdő
      Nem küldtem el a papírjaim másolatát, mivel nem kérték. Korábban egy barátomnak külön e-mail ment, amiben kérték, hogy hitelesítse magát, nekem ilyen sem jött sajnos.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia!

Szinte biztos, hogy ment az email (kivéve ha valami hiba történt), csak sajnos pár email szolgáltató automatikusan a spam mappába teszi a levelet. Ha ott sem találod, akkor elolvashatod az email szövegét itt: Kész a kvíz de nem jött az 50$ / email
    • PerezRose
      PerezRose
      Kezdő
      Megnéztem minden létező e-mail címem minden fiókját, e-mail sehova nem érkezett. Közben elolvastam a linkelt szöveget. sajnos (bár ez nem túl jó amúgy sem), de nem találom a lakcímkártyámat, diákigazolvány fotó nem jó? Lehet valamit tenni, hogy jöjjön a mail? Összegezve milyen lépéseket tegyek meg?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Nem fontos újra kérni az emailt, hiszen ugyanazt a szöveget kapnád az emailben, amit itt a fórumba olvastál. Nyugodtan elküldheted a képeket anélkül is, hogy megvárnád az emailt, ezzel is gyorsíthatod a folyamatot. Ha nincs lakcímkártya, akkor igazolhatod a címed bármilyen, a nevedre és a címedre érkező közüzemi számlával, úgy mint víz, gáz, villany, telefon, internet, tv stb. (A számla fejlécét kell beküldeni, amiről le kell szabni magát a csekket.)

Összegezve: be kell scannelni vagy lefényképezni az igazolványodat, illetve azt az iratot, amivel a lakcímedet igazolod. Ügyelj arra, hogy éles és jól olvasható legyen, különben nem fogják elfogadni. Ezenkívül készítened kell egy képet, amin a kezedben, az arcod előtt tartod a személyidet.

Ha ezzel megvagy, akkor el kell küldeni a képeket egy emailben a security@pokerstrategy.com email címre. A tárgy mezőben "ID check - PerezRose" legyen. Mindenképp arról az email címről küldd, amivel itt nálunk regisztráltál és semmiképp ne felejtsd el a képeket csatolni a levélhez.