Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Nl25 - Jj

• pinGud7
      pinGud7
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.24, Hozzászólások: 1.334
      Known players:
      Position:
      Stack
      UTG2:
      $24,11
      Hero:
      $28,70

0,1/0,25 No-Limit Hold'em (8 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.69 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP2 with J:heart: , J:club:
      UTG2 calls $0,25, MP1 folds, Hero raises to $1,25, 5 folds, UTG2 calls $1,00.

Flop: ($2,85) 6:spade: , 5:club: , 2:diamond: (2 players)
      UTG2 bets $1,35, Hero raises to $3,00, UTG2 calls $1,65.

Turn: ($8,85) 2:heart: (2 players)
      UTG2 checks, Hero bets $5,00, UTG2 calls $5,00.

River: ($18,85) 5:heart: (2 players)
      UTG2 checks, Hero checks.

Final Pot: $18,85

Results follow (highlight to see):
      Hero shows two pairs, jacks and fives (Jh Jc)
      UTG2 shows two pairs, fives and deuces (8h 7s)

Hero wins with two pairs, jacks and fives (Jh Jc)

Ez így jó? Vagy riveren is hívni kellett volna?
  • 4 válasz
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.049
      Hello,

A lineja alapján sorhúzón van ami nem egészült ki uh jó a cbehind, bár bevallom meglestem mi volt nála. Bár nagyon nagy fish, lehet ez 77+ is, vagy akár a 2es vagy az 5ös is ott lehet nála és semmi esetre sem akarnék checkraiset kapni. Szerintem jó ez így én is így játszottam volna.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      teljesen jó.... riveren nem nagyon van mi ellen vbetelni.... viszont floppon nagobbat emeltem volna, hiszen ha elől látjuk amgunkat akkor fizetnie kell
    • ludicrous
      ludicrous
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.18, Hozzászólások: 223
      Hát sztem ez így nem jó. Mármint floppon riréjz min! 4. És akkor mehet turnön is nagyobb bet. Ugyanis akkor két lehetőség van: ha tudjuk hogy hal, akkor többet nyerünk. Ha ismeretlen akkor meg szűkíthetjük a skáláját erősebb visszahívással, mert akkor az már gyanúsabbá válik, hogy ha úgy is tart. River check jó.

Szóval a te emelésed esetén 7,2-es potba kell tartania 1,65-öt. Én gyakorlatilag ezen a floppon mindennel tartanék. Persze ez lehet nem jó játék! :D
    • ingyenfrag
      ingyenfrag
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.06, Hozzászólások: 19.204
      szia

flopon mehetne kicsit nagyobb réz

és én thin vbetelném a rivert ilyen passzív arc ellen, sokszor lesz nála 77-TT 6x amivel simán fizet még, de a check sem olyan rossz

ha betelnék akkor mindenképp kcisit, olyan 7-8 körül

azért lehet itt megtenni mert elég passzívnak látszik az ellenfél és raizet már nem fogsz kapni rosszabb laptól, ellenben sokszor megad, mert a w$sd je is igen alacsony