Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] Nl10-Sh Aa

• eldegor
      eldegor
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.23, Hozzászólások: 2.368
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      Hero ($10.12)
      BB ($8.48)
      UTG ($11.19)
      UTG+1 ($8.95)
      CO ($9.85)
      BTN ($18.09)

Dealt to Hero A:diamond: A:heart:

enemy: VPIP/PFR/AF/FCbet/WTSD/HAND - 39/4/2,8/60/26/46

fold, fold, fold, BTN calls $0.10, Hero raises to $0.40, fold, BTN calls $0.30

FLOP ($0.90) 2:spade: 4:diamond: Q:spade:

Hero bets $0.67, BTN raises to $1.34, Hero calls $0.67

TURN ($3.58) 2:spade: 4:diamond: Q:spade: 4:club:

Hero checks, BTN bets $2.68, Hero calls $2.68

RIVER ($8.94) 2:spade: 4:diamond: Q:spade: 4:club: T:heart:

Hero checks, BTN checks

Nem tudom miért, de úgy érzem szarul játszottam meg.
      Mit kellett volna másképp?
  • 2 válasz
    • Sebhelyes
      Sebhelyes
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.16, Hozzászólások: 1.351
      Preflop emelj nagyobbat! Minimum 0,5-ig, de mivel oop leszel, ezért 0,6-ig se lenne rossz.

Flop bet jó, minraisere agro fish ellen tolnám be a pénzt! Emelj 3,8$-ig, és turnön 8,6$-ba kell betenned 5,8$-t. Amiatt nem aggódnék, hogy egy Qx-et eldobna, lehet, hogy húzóval is jön.

Ha már így alakult, akkor turnön belebetelnék még mindig a húzók és Qx-ek miatt. Ha visszaemel, akkor ízi all-in.

Ha már checkeltél és ő beleemelt. Itt szerintem megint betolhattad volna a stacked... Qx itt már 100%, hogy adja, húzó is adhatja. AI-nál kisebb licitnek pedig nem lenne értelme, mert kb 1-2$ maradna előtted riveren.

River check/call, hátha bukott húzóval betel mégegyet, amivel emelést nem adna meg.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Pre 0,6-ig emelhetsz nyugodtan. Floppon én 3bet/broke mentem volna ellene, mert beteheti itt minden Qx-el és draw-val is. Ha már floppon megadtál, akkor turn c/r all-in, ugye a második 4es megjelenésével csökkent a szet esélye, és igazából 4x nem nagyon lesz itt nála.
      Így river c/c, hátha ott is blöfföl egy busted draw-val.