deaktiválás

• 7 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia!

Ha deaktiválták az azt jelenti, hogy nem jogosult a kezdőtőkére. A PokerStrategynek joga van visszautasítani a kezdőtőkét, ha valaki fennakad a biztonsági ellenőrzésen. Hogy pontosan miért utasították el a kezdőtőkét, arról nem fognak konkrét információt adni, nehogy ezzel ötleteket adjanak azoknak, akik megpróbálják a rendszert kijátszani, és ezáltal többször hozzájutni a kezdőtőkéhez. A döntés általában ilyenkor végleges, viszont:

Amennyiben a férjed úgy dönt, kihasználhatja az oldalon kínált első befizetéses bónuszok valamelyikét, így teljes jogú tagja lehet az oldalnak, ha saját pénzt fizet be valamelyik partner-terembe. Ha ki szeretné használni ezt a lehetőséget, akkor írnia kell egy üzenetet a Segítség menüben, és jelezni a szándékát. Ehhez nem kell bejelentkeznie, akkor is tud üzenetet írni, de arra mindenképp figyeljen, hogy az email címét helyesen adja meg, illetve írja bele az üzenetbe a felhasználó nevét, amivel itt nálunk regisztrált. Jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálat, így az üzeneteket angol vagy német nyelven tudjuk fogadni.
    • hunchief
      hunchief
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.07.13, Hozzászólások: 2
      köszönöm
    • jroland
      jroland
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.16, Hozzászólások: 5
      Ez kellemetlen, de barátoméról jelentkeztem be, és írtam hozzászólást az "50+100" témában. Most írta, hogy deaktiválásra került. Ezek után ugyanezt a személyt megtudom hívni? Ő is tudja igazolni a személyazonosságát. Egy véletlen baki volt.
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Original von jroland Ez kellemetlen, de barátoméról jelentkeztem be, és írtam hozzászólást az "50+100" témában. Most írta, hogy deaktiválásra került. Ezek után ugyanezt a személyt megtudom hívni? Ő is tudja igazolni a személyazonosságát. Egy véletlen baki volt.
      Szia!

Sajnos őt már nem tudod meghívni mivel zárásra került a számlája. Új számlát meg szigorúan tilos nyitni. A barátodnak sajnos nem tudunk kezdőtőkét utalni, viszont amennyiben mégis tagja szeretne lenni az oldalnak és minden ajánlatunkat ki szeretne használni, akkor választhat egy termet innen . Itt sok teremnél már 10$-tól be lehet fizetni. Ebben az esetben írnia kell egy üzenetet az ügyfélszolgálatnak és közölni, hogy saját pénzt szeretne befizetni és meg fogják nyitni a számláját.

Üdv.
      kisike
    • jroland
      jroland
      Bronz

Szia!

Sajnos őt már nem tudod meghívni mivel zárásra került a számlája. Új számlát meg szigorúan tilos nyitni. A barátodnak sajnos nem tudunk kezdőtőkét utalni, viszont amennyiben mégis tagja szeretne lenni az oldalnak és minden ajánlatunkat ki szeretne használni, akkor választhat egy termet innen . Itt sok teremnél már 10$-tól be lehet fizetni. Ebben az esetben írnia kell egy üzenetet az ügyfélszolgálatnak és közölni, hogy saját pénzt szeretne befizetni és meg fogják nyitni a számláját.

Üdv.
      kisike
      Szia!

Én csesztem el, hogy beléptem a gépemre a nevével? Abszolút nem ért a dolgokhoz, én akartam neki beállítani, a kvíz kitöltését rábíztam volna.
      Nem tudok sajnos mit csinálni, de nem volt ebben semmi átverés, csalás, vagy ilyesmi szándék..
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Szia,

Sajnálom de a számláját nem fogjuk tudni megnyitni illetve az előbbi hozzászólásomban leírt feltételek mellett van rá esély. Kösz a megértést.

Üdv.
      kisike
    • jroland
      jroland
      Bronz
      Oké, köszi szépen az infót!