nem jön az 50 dollár

• kartecsn
      kartecsn
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.11.09, Hozzászólások: 3
      tsz forum közel 1 honapja probálkozom megkapni az 50 dollárt de még nem sikerült mindig valahol elakad külömbözö problémákat és kifogások vannak. több poker terembe is játszom de még sehova nem fizzettem be.most nyitottam apacifikon eggyet hátha ide megkapom köszi hogy el ollvassátok és valami jó tanácsot elfogadok
  • 3 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Üdv!

Mivel itt pénzről van szó, feltételek tartoznak az 50$ megszerzéséhez. Kezdőtőkét csak olyan terembe tudunk utalni, ahol még sosem volt számlád, és a mi útmutatónkat lépésről-lépésre pontosan betartva készítesz egyet. A szavaidból azt veszem ki, hogy már felvetted az ügyfélszolgálattal a kapcsolatot, így mi innen a fórumról is csak annyit tudunk mondani, hogy járj el az szerint, ahogy azt az ügyfélszolgálat javasolja, és reméljük hamarosan sikerül hozzájutnod neked is a kezdőtőkéhez.
    • kartecsn
      kartecsn
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.11.09, Hozzászólások: 3
      köszi a jó tanácsot de már nem nagyon bízok benne mivel az ügyfélszolgálat sem válaszol nyíltan és csak ide oda bejelentkezek és mindenhol nyitok számlát és végül nem kapom meg az 50 dollárt. az ügyfél szolgálat kérésére a party pókertöl át mentem a Pacifik pókerklubbhoz hogy oda küldjék az 50dollárt de még válasz nem jött köszi kartecsn
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Helló!

Nem kell ide-oda bejelentkezni, és legfőképp nem kell mindenhol számlát nyitni. Egy termet kell választani, ahol még sosem volt számlád, és az útmutatónkat pontosan, lépésről-lépésre betartva készíteni ott egy számlát, majd értesíteni az ügyfélszolgálatot, hogy melyik termet választottad és mi lett ott a neved.

Megírtad már az ügyfélszolgálatnak a Pacific Pokeres neved ? Ha igen, akkor már csak várni kell.
      Ha mindent az útmutatónk alapján csináltál, akkor pár napon belül meg fog érkezni a pénz.