Hello

• MsJinz0
      MsJinz0
      Globális
      Regisztrált: 2009.11.26, Hozzászólások: 2
      Sziasztok:)
      Kedves moderátorok,ha lehetőségetek van akkor legyetek szívesek és töröljétek ezt a felhasználót,mivel az email cimre szükségem lenne itt a pokerstrategyn.

Bocsi ha Offoltam,de nem tudtam hírtelen,hogy hova írjak.

Előre is köszönöm.

Üdv
  • 7 válasz
    • asromafan82
      asromafan82
      Globális
      Regisztrált: 2008.12.26, Hozzászólások: 4.122
      :s_cool: :s_cool: :s_cool:
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Original von MsJinz0 Sziasztok:)
      Kedves moderátorok,ha lehetőségetek van akkor legyetek szívesek és töröljétek ezt a felhasználót,mivel az email cimre szükségem lenne itt a pokerstrategyn.

Bocsi ha Offoltam,de nem tudtam hírtelen,hogy hova írjak.

Előre is köszönöm.

Üdv
      Szia,

Sajnos nem pontosan értem, hogy miért van erre az e-mail címre szükséged itt az oldalon, valamint miért töröljük ezt a számlát?

Üdv.
      kisike
    • Jinz0
      Jinz0
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.22, Hozzászólások: 262
      Naszóval,
      Van egy másik számlám,amivel sikerült kitöltenem a kvizt csak úgy tudtam,hogy nem kaptam meg az e-mailt,ezért készitettem el a MsJinz0 acc.-ot.
      Tegnap ahogy nézegettem az emailemet észrevettem,hogy már megjött az email.
      Mivel az MsJinz0-s emailemen tartom az ilyen regisztracios dolgokat,ezért szeretném EZEN (Jinz0) acc.-on az emailt megváltoztatni.
      Efektíven nekem már nincs szükségem a MsJinz0 acc.-ra,csak az e-mailre.

Köszi megértéseteket.

Üdv
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Original von Jinz0 Naszóval,
      Van egy másik számlám,amivel sikerült kitöltenem a kvizt csak úgy tudtam,hogy nem kaptam meg az e-mailt,ezért készitettem el a MsJinz0 acc.-ot.
      Tegnap ahogy nézegettem az emailemet észrevettem,hogy már megjött az email.
      Mivel az MsJinz0-s emailemen tartom az ilyen regisztracios dolgokat,ezért szeretném EZEN (Jinz0) acc.-on az emailt megváltoztatni.
      Efektíven nekem már nincs szükségem a MsJinz0 acc.-ra,csak az e-mailre.

Köszi megértéseteket.

Üdv
      Szia,

Nos, az első legfontosabb dolog egy számla elkészítésénél nálunk vagy egy pókerteremben, hogy egy személynek csak egy számlája lehet. Amennyiben valamit elrontottál a számla készítésénél azt közölni kell az ügyfélszolgálattal és azt elintézik. Egy új számla automatikusan multiaccontozást jelent(het) amit sehol sem néznek jó szemmel. Kérlek vedd fel az ügyfélszolgálattal a kapcsolatot és kérd az e-mail címed változtatását.

Üdv.
      kisike
    • MsJinz0
      MsJinz0
      Globális
      Regisztrált: 2009.11.26, Hozzászólások: 2
      Köszi,de mivel én nem tudok csak általános iskolás szinten angolt meg németet ezért kizárt,hogy levelet tudjak írni nekik.

Amúgy nektek,adminoknak nincs lehetőségetek törölni ezt a számlát?

Üdv.
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Original von MsJinz0 Köszi,de mivel én nem tudok csak általános iskolás szinten angolt meg németet ezért kizárt,hogy levelet tudjak írni nekik.

Amúgy nektek,adminoknak nincs lehetőségetek törölni ezt a számlát?

Üdv.
      Nem kell sok mindent írni, egy általános iskolás angol tudás is elegendő lesz. Esetleg [URL=http://translate.google.com/?sl=en&tl=de#hu|en|]ennek a fordítónak[/URL] a segítségével könnyebb lesz ;)

Az adminok tudnak törölni számlát de mivel ez egy ügyfélszolgálatos "eljárás" ezért velük kell egyeztetned. ;)

Üdv.
      kisike
    • Jinz0
      Jinz0
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.22, Hozzászólások: 262
      Köszi sokat segítettél!

Már deaktiválták is.

Üdv