Nl50 Kq Sh

• KaraDani
      KaraDani
      Bronz
      Regisztrált: 2007.04.16, Hozzászólások: 73
      Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.50 BB (5 handed) - Full-Tilt Hand Converter from HandHistoryConverter.com

MP ($61.75)
      Button ($50)
      Hero (SB) ($56.05)
      BB ($55.65)
      UTG ($50)

Preflop: Hero is SB with K:diamond: , Q:diamond:
      2 folds, Button bets $1.50, Hero calls $1.25, 1 fold

Flop: ($3.50) Q:club: , 6:diamond: , 10:spade: (2 players)
      Hero bets $2.50, Button raises to $7.50, Hero calls $5

Turn: ($18.50) 5:spade: (2 players)
      Hero checks, Button bets $13.50, Hero calls $13.50

River: ($45.50) 8:club: (2 players)
      Hero checks, Button bets $27.50 (All-In), Hero calls $27.50

Total pot: $100.50 | Rake: $3
  • 9 válasz
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      egy ilyen linehoz jo read meg history kell, ha megvolt akkor lehet jo is esetleg.
      de szted itt játszik igy QJval valaha?
      sztem ezt nagyon tuljátszottad
      eleve nem donkoltam volna, inkabb calldown, mert nem jatszanék itt stackért
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Elég jó flop.... 2 backdoor húzó + TPTK

én nem értem ezt a line-t de ha már donkoltál, akkor is legkésőbb turnön dobom

itt a turn bet részéről egy elég erős line... kb figyelmen kívül hagyja azt a lehetsőgeét , hogy c/r-eled... és a turn is blank... szóval FE nem sok rajtad... ha lapod van...

River all in meg eléggé nut közeli lehet... TILTy all in sose lesz ilyen boardon....

KK AA + set szerintem a range, illetve QT így látva a line-t...
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Nálam ez PF 3bet.

Így játszva flop call és én már a trurnön feladom. Egy QJ-t sose fognak 3 utcán át betelni ilyen száraz asztalon, más ellen meg nem nagyon vagyunk jók.
      A calldown csak ismert agresszív játékos ellen opció, a flop emelésnek meg kb. semmi értelme, mert minden gyengébb kezet dobatunk és még csak védekezni se kell, ezen a boardon...
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      pre 3 bet? Egy ilyen floppon ha allin lesz 3bet potban fix dominálni fog
      3 betelnék inkább KQo-val, de azt is csak pozból
      calldown sztem is csak readdal lehetséges
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Pre call nem rossz, de én is inkább 3betelni szoktam, mert nem szeretek kezdeményezés nélkül játszani postflop, másrészt egy szemfülesebb BB ilyenkor sokszor fog sqz-elni. Plusz image építés is, hogy később jobban fizessenek ha monsterrel restael-elek.

Ha már csak calloztál pre, akkor floppon egy full száraz boardon miért donkolsz? 1 utca call, aztán egy barrelra alkalmatlan turn-ön, c/f mert nem nagyon versz semmit.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Hopp ezt a flop emelést benéztem, bocsi ;)

3bet azért, amit Jamm is ír.
      Egyébként meg nem olyan sűrűn lesz találkozás AQ-val, ha meg igen, akkor az sem valószínű, hogy visszaemelne vele ezen a flopon. Kb. ő is arra törekedne, hogy lehetőleg minél olcsóbban jusson SD-ig és nekünk is ez lenne a szándékunk. Gondolj bele, ha Te mint vakvédő 3betelsz elég sok kézzel. Miért akarná a gyengébb kezeket dobatni ezen a száraz boardon AQ-val?
      AK-val meg szinte biztos, hogy jön a 4bet.
      cc akkor tetszik, ha pozban vagyunk, vagy ha valami laza passzív fish ül mögöttünk a BB-n, vagy BU nagyon feszesen emel (ez azért elég ritka).
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      és ha egy ilyen floppon 3bet potban a c-betedre kapsz egy raiset akkor allinig játszod?
      sztem elég inverse implied oddsos lap, akár az AJ
      föleg suited, rengeteg postflop value van benne, nem szivesen dobnám 4 betre
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Az, hogy a 3bet után postflop mit csinálok a KQ-val sokkal több dologtól függ, mint az, hogy 3beteljek-e vele. Erre így ebben a formában nem tudok neked válaszolni. Teljesen ellenfél függő és lehet nem is cbetelnék vele...
      De ahogy mondtam én sem mindig 3betelek, de többször választom azt (főleg ismeretlen ellen), mint a cc-t, mert legtöbbször azonnal visszük a potot.
    • KaraDani
      KaraDani
      Bronz
      Regisztrált: 2007.04.16, Hozzászólások: 73
      Köszönöm a válaszokat! Tisztában vagyok vele teljes mértékben, hogy több sebből vérzik részemről ez a line, erősen tilten voltam már a session vége felé több lehúzás után, illetve az egész hetem eddig gyengus.
      Pre flopp általában ennél gyengébb lapokat is 3betelk ilyen szituban, tilt jele ez is, na meg hogy 3% ot visszaesetett a vpip pfr, meg 3bet százalom is az elmúlt pár napot nézve.