Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL25sh AA

• wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.049
      Known players:
      Position:
      Stack
      BB:
      $37,05
      MP3:
      $27,73
      Hero:
      $25,96

0,1/0,25 No-Limit Hold'em (5 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.69 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BU with A:spade: , A:diamond:
      MP3 calls $0,25, CO folds, Hero raises to $1,00, SB folds, BB raises to $3,35, MP3 folds, Hero calls $2,35.

Flop: ($7,05) 3:heart: , 3:diamond: , 9:diamond: (2 players)
      BB checks, Hero bets $4,00, BB calls $4,00.

Turn: ($15,05) J:club: (2 players)
      BB checks, Hero bets $9,00, BB calls $9,00.

River: ($33,05) 6:heart: (2 players)
      BB bets $3,00, Hero raises to $9,61 (All-In), BB calls $6,61.

Final Pot: $52,27

Results follow (highlight to see):
      Hero shows two pairs, aces and threes (As Ad)
      BB shows four of a kind, threes (3c 3s)

BB wins with four of a kind, threes (3c 3s)

Vajon miért nem cbetel flopon, tettem fel a kérdést magamban. Egyetlen ötletem volt rá a 33, de azzal meg miért 3betelne preflop???
  • 6 válasz
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      teljesen oké részéről a 3bet...

én pre 4betelném... mivel ismeretlen ezért nincs róla read...

én turnön checkelném... mert elég kevés hand adhat meg... ami rosszabb mint a tiéd 2 utca betet...

és riveren támadnék...
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Original von bmilk teljesen oké részéről a 3bet...

Miért jó neki ha kizárja a spekulatív kezével MP3-at aki egy fish? Itt nem jó a 3betje sztem, nem is rossz, de jobb a call. Szóval nem gondoltam volna hogy tényleg az van nála.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      ez inkább a te statjaidtól függ, hogy mi a jobb a 3bet v a call...
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Original von bmilk ez inkább a te statjaidtól függ, hogy mi a jobb a 3bet v a call...
      Ez igaz, de nem volt rólam túl sok infója, meg nem is voltam az az állandó izolálgató. Na mindegy a lényeg hogy megtette, és csak calloztam 4bet helyett.

Nem tudom hogy mikor jó a call 3betre AA-val és mikor jó a 4bet! Amihez kedvem van kb! Nem tudom...
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      kis pp-kel oop én is inkább 3 betelek
      Ismeretlen ellen meg inkább 4bet
      utána std
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Nem volt rossz tőle a 3bet, mert pozból sokszor csak izolálod a fish-t, és ha csak megad, akkor kb. mindig dobnia kell a cbetedre, hogyha nem jön a szet. Egy 3bettel pedig sokszor tud már pre dobatni veled.

Namost megfordítva ebből kiindulva ok itt a 3bet call AA-al, mert így kicsit alul lesz reppelve a kezed és egy alacsony boardon ki fogja fizetni kisebb over, vagy valami TPTK, amit mondjuk pre egy 4betre dobott volna.

Az, hogy nem cbetelt, nem jelent semmit, lehet, hogy c/r all-in a terve egy A:dK-val pl. A check/call mondjuk elég gyanús, de ezt nem lehet másképp játszani.

Mondjuk ismeretlen ellen én is inkább 4betelni szoktam először, márcsak imageépítés miatt is, hogy ne nagyon light 3betelgessen a lopásaimra ;)