Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL100 SH - TT sqz-t kap

• pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Nem rég ültem be az asztalhoz, 8 hand volt összesen azóta.
      Ezalatt BB elég aktívnak tűnt 57/57 és ha jól emlékszek már 3bet is volt tőle.

Maga a szitu ugye alkalmas egy sqeezre, amit BB ki is használt.
      Ez egy tv-s session volt, ahol bogec kolléga nézte az én játékom. Első nekifutásra megegyeztünk a 4bet/call játékban (ugye 4bet/fold szóba sem jöhet). Viszont csak ezután figyeltem fel arra, hogy SB egy SS fish.
      Én úgy gondolom, hogy ennek tudatában már nem is olyan jó az a 4bet, mert kisebb valószínűséggel lesz ez light sqz BB-től pontosan SB kis stackje miatt.
      Erre mondta bogec, hogy igaz, hogy a fish ss, de ha olyan lapja lenne, amivel beszeretné tenni, akkor már ő maga 3betel, így mégis szélesedhet BB 3bet range.
      Bár így utólag belegondolva a fish ellen valószínűleg szélesebb value ranget használna BB is a 3betre, amiből elég sokat szórnia kell az én 4betemre, a fish ellen meg ugye örömmel betesszük ha véletlenül úgy dönt.

Kinek mi erről a véleménye?

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $1(BB) Replayer
      SB ($33)
      BB ($135)
      UTG ($207)
      UTG+1 ($81.30)
      Hero ($100)
      BTN ($100)

Dealt to Hero T:heart: T:spade:

fold, fold, Hero raises to $3.50, fold, SB calls $3, BB raises to $14, Hero ?
  • 4 válasz
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      most keltem fel, nincs erőm fejtegetni mire gondolok :D

de szerintem ez nem a legjobb helyzet, egy kis kockázatra....

én könnyen dobnám
    • Eke88
      Eke88
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.25, Hozzászólások: 1.713
      call az nem opció short miatt, vagy ezt miért nem említed mint lehetőség? csak mert alapban ez nálam sima call, 4bettel minden gyengébbet kiűzöl, callozva viszont jól játszható pozból a hand szerintem, fold túl weak. persze ez itt egy speciálisabb helyzet, de SB nem hiszem hogy CC raise all in line-on lenne, inkább fog itt ő is megadni mert fish és így még az oddsaink is javulnak a callra.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Original von Eke88 call az nem opció short miatt, vagy ezt miért nem említed mint lehetőség? csak mert alapban ez nálam sima call, 4bettel minden gyengébbet kiűzöl, callozva viszont jól játszható pozból a hand szerintem, fold túl weak. persze ez itt egy speciálisabb helyzet, de SB nem hiszem hogy CC raise all in line-on lenne, inkább fog itt ő is megadni mert fish és így még az oddsaink is javulnak a callra.

de úgy 3betelt, hogy lehet HERO callol és utána még az SS all in mehet... szóval elég bevállalós

és gonodlom azt nem csak callolni fogja... OOP hanem előre tudja hogy all in tol rá
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      easy push