Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL100SH AKs villain tilten

• bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.395
      Villain a 2 előző leosztás alatt 2 BI-t bukott (első majdnem cooler, második idegből), szóval eléggé ki lehet akadva, ráadásul úgy néz ki, hogy a BR-el töltött újra.

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $1(BB) Replayer
      SB ($119)
      BB ($125)
      UTG ($57.80)
      UTG+1 ($80)
      CO ($420)
      Hero ($100)

Dealt to Hero A:club: K:club:

UTG calls $1, UTG+1 raises to $4, CO calls $4, Hero raises to $18.50, fold, fold, fold, UTG+1 calls $14.50, fold

FLOP ($43.50) 6:spade: J:club: J:spade:

UTG+1 checks, Hero bets $22, UTG+1 raises to $61.50 (AI), Hero ???

Dobhatatlan? Inkább passzolni kellett volna?
  • 3 válasz
    • Eke88
      Eke88
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.25, Hozzászólások: 1.713
      Szerintem ez még Cbet előtt el kell dönteni hogy be akarod e rakni vagy sem, mert komitálod magad vele. Én inkább checkelnék, mert sok javulási lehetőséged van -backdoor FD és sor- plusz valószínűleg minden A és K is jó. úgyhogy én ha turnölök valamit akkor mindenképp beraknám, de így is be kell raknod mert 120ra kell 40et megadnod..elég rossz imaged lesz ha itt dobsz, és nem nagyon fognak tisztelni a továbbiakban.
    • becpoker
      becpoker
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.06, Hozzászólások: 2.068
      Ha ennyire konkrét readünk van az ellenfélről akkor lehet hogy én picivel nagyobbat emelek preflop, és any flopon overshove-olok.
      Pl.: ha a squezeed lenne mondjuk 22-23$ akkor a pot kb 50$ flopon és a villain előtt meg van 57$.
      Így játszva és ilyen readdel szerintem már nem lehet dobni. Sőt egy egy PP ellen is van 30% equityd szóval tényleg dobhatatlan.
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      ha bet, akkor bet/call. amugy persze, tokeletes igy.