Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

nl 50 a8 sh

• bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($50)
      BB ($8.70)
      UTG ($64.70)
      CO ($78.96)
      Hero ($58.30)

Dealt to Hero A:club: 8:heart:

fold, CO raises to $1.43, Hero raises to $4.36, fold, fold, CO calls $2.93

FLOP ($9.47) Q:spade: Q:heart: 2:diamond:

CO checks, Hero bets $5, CO calls $5

TURN ($19.47) Q:spade: Q:heart: 2:diamond: 6:spade:

CO checks, Hero bets $11,

turn bettelni valueból nem hiszem, hogy jó játék

de ez itt blöff

akkor ha blöffölök turn bet ha meg nem akkor ch :D

nem levágós? de ha meg turn ch river betet játszok akkor meg lecallolhat pl egy JJ vel...

akkor most mi legyen a line? Vgay ha ezzekl a bet sizing-al tolom akkor oké?

enemy 120 hnad 30/19 ez a std pre emelés nála.... postflop passziv és az eddigiek alapján nem naggyon megy SD...

kösz
  • 3 válasz
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.17, Hozzászólások: 4.352
      hogy hogyan dobassunk valakivel, nehéz válaszolni, vagy slowolt, vagy 'readen' volt :D és akkor nehéz feladat!
    • Eke88
      Eke88
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.25, Hozzászólások: 1.713
      Én ezt a pre 3betet nem értem. Fisht én sosem 3betelek blöffből, mert teljesen felesleges, és pénzégetés. Ha nagyon játszani akarsz akkor inkább call pozból, és simán lejátszod, így viszont csak feleslegesen építesz egy nagy kasszát egy rossz handdel, amit gyakran dominálni is fog, vagy ha nem is dominál nem nyersz ki elég értéket a handből, mert nem fogod tudni még egy Aos boardon sem hogy hol is állsz.
      De hogy magáról a handről is beszéljek. Én ezen a boardon egyszerűen csak feladnám, mivel fish semmilyen párt sem fog eldobni a cbetedre, és sztem semmien 2 face kardot sem, így mindenképp barellezned kéne, ami feleslegesen felépített nagy kasszát fog eredményezni. szóval check flop, turn c/f és várnék egy jobb szitura, bőven lesz még belőle mivel pozban vagy rá
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Pre fold, semmi értelme egy ilyen könnyen dominálható lappal 3betelni egy fisht, igazából nem sok postflop value van egy A8o-ban, akkor már legalább egyszínű legyen. Callozta a 3betet, úgyhogy ezen a floppon akár fel is adhatod, mert nem hiszem, hogy egy kézbepárt el fog engedni, ha meg arra teszed egy call után, akkor már barrelezni kell a turn-ön, ami egy 3bet potban nagyon költséges lesz.

Ha már blöffbe fordítottad, akkor ok a turn bet, de PRE FOLD!!