Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

nl50 99 sh

• bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($63.60)
      BB ($95.12)
      Hero ($48.50)
      CO ($49.25)
      BTN ($75.94)

Dealt to Hero 9:diamond: 9:club:

Hero raises to $1.75, fold, BTN calls $1.75, fold, fold

FLOP ($4.25) 8:heart: 3:club: 4:spade:

Hero bets $3.18, BTN raises to $6.36, Hero calls $3.18

TURN ($16.97) 8:heart: 3:club: 4:spade: 5:heart:

Hero checks, BTN bets $7, Hero calls $7

RIVER ($30.97) 8:heart: 3:club: 4:spade: 5:heart: 2:spade:

Hero checks, BTN bets $18, Hero calls $18

fish

kösz
  • 7 válasz
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.173
      hát, kemény vagy:Đ

Ez a line sztem csakis readdel lehet nyereséges... én feladtam volna legkésőbb riveren, mert akkor már minden Ax ver minket... Readdel persze, attól függően, hogy mennyire agró, lehet bepakoltam volna flopon, de ez is lehet plusszos játék, ha tényleg egy párral képes megőrülni vagy a semmivel és végig betelni....
      Csak tényleg nem értem mit versz itt a 8xeken,66,77 kivul és a blöffjén kívűl..
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Vagy láttad már, hogy ilyen AK lapokkal csinálja ezt?
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      At a helyzet, hogy riveren egyáltalán nem figyeltem oda....

Több asztalon voltegyszerre akció és kb ez érdekel a legkevésbé... és mivel eléggé blöff fogós vagyok ezért nem dobtam el...

Ha látom, hogy egy lapos sor van kint eldobom...

engem inkkább a flop/turn játék érdekelne....

enemy 89/53 fisj magas agrresszió és megad WTSD

de ez csak 20 hand alapján

turn bet/fold? c/r? esetleg floppon rakjam be?

kösz
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Tudod, ez számomra tipikusan reades hand, anélkül nagyon nehezen tudok dönteni, ezért is a legweakebb megoldást választanám ismeretlen ellen, azaz a cbet/foldot, mivel nem akarok 3utcán keresztül megadogatni 99el OOP, no readdel és betenni se tenném be a pénzem mert TT-JJ vel végülsi tolhatja vagy ha elmebeteg akkor két párral...

mivel itt van egy kis read, hogy nagy agro fish, ezért végülis a calldown nem rossz... amit sajna már riveren el kell szórni...
      Tényleg nem tudom, melyik itt a leg +ev sebb move:] kiváncsi vagyok edzőbára...

valszeg calldownolnám, úgyhogy javítom a floppusht:] nem látok húzót amitől védekezni kéne, és sajna ha lejön valami high card vagy az egy lapos sor, akkor persze dobás... de ha blankok akkor mehet calldown végig, fishek ellen nem rossz river játékot játszani egyébként... variancia csökkentés miatt is...
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Az a baj, hogy itt nagyon ritkán fog blank turn és river jönni. Ezt floppon kell eldönteni read és előzmény alapján, hogy push vagy fold. Egy aggró fishre inkább rátolnám, mert adhatja 8x, A2, A5, 56.

Ha call mellett döntessz, akkor turn call még ok, de riveren sima fold, mert már minden Ax elver, majdnem minden kisebb párnak lent van a szet, és a magasabb párok is vernek. Itt tényleg csak a totál blöff ellen vagy jó.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Original von Jamm Hello,

Az a baj, hogy itt nagyon ritkán fog blank turn és river jönni. Ezt floppon kell eldönteni read és előzmény alapján, hogy push vagy fold. Egy aggró fishre inkább rátolnám, mert adhatja 8x, A2, A5, 56.

Ha call mellett döntessz, akkor turn call még ok, de riveren sima fold, mert már minden Ax elver, majdnem minden kisebb párnak lent van a szet, és a magasabb párok is vernek. Itt tényleg csak a totál blöff ellen vagy jó.

csak úgy toljam rá?

az nem durva overbet? vagy fish ellen mind1?

amúgy kösz.... segített az elemzésed...
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Elég jó read-del én overbet pusholnám, de csak a statokra hagyatkozva inkább a fold felé hajlok. Ha lenne read-em, hogy TP-vel így játszik, akkor tolnám. Itt tényleg az a baj, hogyha csak megadsz, akkor szinte nem tud blank lap jönni a turn-re.