Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[FR] NL5 AQs

• lmr1983
      lmr1983
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.04, Hozzászólások: 1.717
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.05(BB) Replayer
      SB ($1.84)
      BB ($1)
      UTG ($5.12)
      Hero ($7.02)
      UTG+2 ($2.10)
      MP1 ($1.89)
      CO ($3.66)
      BTN ($4.47)

Dealt to Hero A:diamond: Q:diamond:

fold, Hero raises to $0.20, fold, fold, fold, fold, SB calls $0.18, BB calls $0.15

FLOP ($0.60) 8:spade: A:spade: 2:club:

SB checks, BB checks, Hero bets $0.38, SB calls $0.38, BB folds

TURN ($1.36) 8:spade: A:spade: 2:club: 6:club:

SB checks, Hero checks

RIVER ($1.36) 8:spade: A:spade: 2:club: 6:club: Q:spade:

SB bets $1.26 (AI), Hero calls $1.26

SB shows 8:diamond: 8:club:
      (Pre 52%, Flop 98.4%, Turn 100.0%)

Hero shows A:diamond: Q:diamond:
      (Pre 48%, Flop 1.6%, Turn 0.0%)

SB wins $3.63

SB 13/8 af10 feszes shortstack 200handbol, az ilyenek nehezen tehetok huzora, viszont a turn jatek a kis stackje es a 2-2 szin miatt inkabb csak bet/broke lehet? neha ezzel kifizetjuk ha jobb lapot tart (sot sztem sokszor fog ilyen rangel, ezert jatszottam turn potkontrollt, 2-2 szinnel hiba?) ilyen stackmeret ellen mindegy, ha mar igy alakult, es bet/broke?

river igy jatszva?
  • 5 válasz
    • Peetie1
      Peetie1
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.16, Hozzászólások: 1.171
      Én tuti behívtam volna a stackjét már a turnon.
    • asromafan82
      asromafan82
      Globális
      Regisztrált: 2008.12.26, Hozzászólások: 4.122
      Hát ez itt fold,ritkán fog villain riveren blöffölni ,lehet nála szín ami megérkezett ugyen,vagy kézbe pár is ráillik ,ami setre javult .
    • lmr1983
      lmr1983
      Bronz
      igen, nagyon gondolkodoba ejtett amit riveren csinalt, es olyan TAG statokkal jatszo ellenfel, kb annyira kene tisztelni mintha fullstackkel jatszana, csak hat igy sokat veszit az emelt potban setmineolason, nem ertem, sok ilyen kb korrekt ranget jatszo shortstacket latok

vegulis potbetelt, es a 3. szin miatt mindenkepp dobnom kellett volna, turnon meg behivni talan, ha mar bet/foldolni nem lehet ellene a stackmerete miatt

sajnos megadasra csabitott a 2par, sztem azert mert minden utcan infes az af-je (mondjuk ennyi stacket eleg gyorsan is kell berakni amennyivl jatszik) es turnon gyengeseget latott, pedig tkp csak az AK-t vertem a rangebol, nem hiszem h AJ vel ezt csinalna egy 13/9es
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Érdekes hand, nekem így tetszik ahogy van. Flush húzóra nem tenném, mert lent van az A és nehezen hiszem hogy egy ilyen arc pl: KJ-val megadja az emelést. Emellett elég agresszív, nem kell neki flush ahhoz hogy beteljen, sőt még A sem (bár ez csak akkor igaz ha nem szeret cbetre dobálni). Ha eddig dobált cbetre akkor riveren foldolnám, mert inkább tenném AK-AQ-ra, ezzel pedig max splitre vagyunk jók. Persze ezen a riveren ez már nem igaz.
    • lmr1983
      lmr1983
      Bronz
      ty, sajnos a fold to cbetjet nem tudom egy darabig megnezni, mivel hetvegen jatszottam ezt a handet, es otthonfelejtettem a hh-t, pedig a nagyobb adagokkal tobbnyire szinkronizalom mind2 gepen

de majd ha tehetem megnezem, mert kivancsi lettem erre